ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کشته شدن بیش از ۸۰ تروریست داعش در کمین ارتش سوریه

کشته شدن بیش از ۸۰ تروریست داعش در کمین ارتش سوریه

فارس/ گروهی از نیروهای ویژه ارتش سوریه با کمک نیروهای متخصص یگان مهندسی عملیات ویژه ای در استان دیرالزور انجام دادند.

نیروهای ویژه سوری در گام نخست به مناطق تحت اشغال تروریست های داعش در جنوب شرق شهر دیرالزور که منطقه ای صنعتی به شمار می آید نفوذ کردند.

در ادامه نیروهای عملیاتی با تاکتیک ویژه و آگاهی از این مسئله که در تیررأس عناصر تروریستی داعش نیستند به مکان از پیش شناسایی شده وارد شدند.

به گزارش فارس، نیروهای سوری در بخش دیگری از عملیات اقدام به مین گذاری و نصب بمب های کنترل از راه دور در مناطق مورد نظر کردند به طوری که بخش قابل توجهی از خیابان ها و ساختمان تحت اشغال تروریست ها به تله های انفجاری آلوده شد.

پس از پایان بمب گذاری در مناطق تحت کنترل داعش، نیروهای ویژه و یگان مهندسی محله مورد نظر ترک کردند و جای خود را به نیروهای چریکی دادند و در مناطق پاکسازی شده شرق شهر مستقر شدند.

در ادامه نیروهای عملیاتی ارتش سوریه برای جلب توجه عناصر تروریستی و کشاندن آنان به مناطق بمب گذاری شده اقدام به درگیری محدود کردند تا تروریست ها به مناطق آلوده نزدیک تر شوند.

همزمان با نزدیک تر شدن عناصر تروریستی به منطقه بمب گذاری شده، نیروهای سوری اقدام به عقب نشینی کردند تا تروریست ها برای تعقیب و گریز آنان متقاعد شوند.

نیروهای سوری این بخش عملیات را هم با موفقیت ادامه دادند و در نهایت بیش از صد تن از تروریست ها با تاکتیک ارتش به منطقه آلوده بمب وارد شدند و در همین زمان گروهی دیگر از نیروهای سوری از طریق کنترل های از راه دور اقدام به منفجر کردن بمب ها کردند.

در این عملیات موفق بیش از ۸۰ تن از تروریست های داعش کشته و دهها تن دیگر مجروح شدند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده