ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار "سندرز" درباره احتمال انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا

هشدار "سندرز" درباره احتمال انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا

تسنیم/ یکی از دو داوطلب کسب نامزدی ریاست جمهوری آمریکا از سوی حزب دموکرات در سخنرانی گفت که دونالد ترامپ یا جمهوری خواهِ دیگری، کاخ سفید را اشغال کند، برای آمریکا فاجعه ای خواهد بود.

برنی سندرز، یکی از دو داوطلب کسب نامزدی ریاست جمهوری آمریکا از سوی حزب دموکرات، در آغاز سخنرانی انتخاباتی اش در ایالت پنسیلوانیا که در محوطه دانشگاه «پن استیت» (دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا) در شهر استیت کالج در برابر هوادارانش برگزار شده بود، گفت: به نظر می رسد که (دانشگاه) پن استیت برای «انقلاب سیاسی» (در آمریکا) آماده باشد.

سندرز افزود: سه شنبه آتی اینجا در پنسیلوانیا انتخابات بسیار مهم درون حزبیِ (حزب) دموکرات برگزار خواهد شد. آنچه من تاکنون در این مبارزات انتخاباتی آموخته ام، این است که هرگاه میزان مشارکت مردمی در انتخابات بالا باشد، ما پیروز می شویم.

سندرز در بخش دیگری از این سخنرانی اضافه کرد: این کاملاً مضحک و نامعقول است که در منطقه بروکلین در نیویورک، که من در آنجا به دنیا آمده ام، اسامی دهها هزار نفر -تا جایی که من می دانم- از فهرست های رأی دهندگان پاک شده است. این دیوانه وار است که در بخش های شمالی ایالت نیویورک، مراکز اخذ رأی را رأس ساعت 12 ظهر باز کرده اند. چه بر سر کسانی می آید که باید صبح زود بیدار شوند و سرِ کار بروند (آنان نتوانستند رأی دهند).

سندرز سپس در این خصوص که نظرسنجی ها نشان می دهد، وی بهتر از هیلاری کلینتون قادر خواهد بود، رقبای جمهوری خواه را در انتخابات سراسری ریاست جمهوری شکست دهد، گفت: مردمِ آمریکا به تدریج در حال درک این مطلب هستند که اگر ما بخواهیم مانع آن شویم، و دونالد ترامپ یا جمهوری خواهِ دیگری، کاخ سفید را اشغال کند، برای کشورِ ما، فاجعه ای خواهد بود، ما (ستاد انتخاباتی برنی سندرز) آن کمپین (ستاد انتخاباتی) را داریم که اطمینان حاصل کنیم، چنین اتفاقی نیافتد.

سندرز سپس پیروزی خود را پیش بینی کرد و افزود: این کمپین پیروز خواهد شد، زیرا ما به (حرف های) آمریکایی های معمولی -نه فقط ثروتمندانی که کمک های مالیِ انتخاباتی می کنند- گوش می دهیم.

سندرز در خاتمه خطاب به شهروندان ایالت پنسیلوانیا گفت: بگذارید پنسیلوانیا جلو رود و به دنیا بگوید که شما، مردم پنسیلوانیا این کشور را به سوی «انقلاب سیاسی» رهبری خواهید کرد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X