ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اسفنانی: برخی شایعات مبنی بر تبانی وزرا برای عدم حضور در "کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه" منصفانه نیست

اسفنانی: برخی شایعات مبنی بر تبانی وزرا برای عدم حضور در "کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه" منصفانه نیست

ایرنا/ عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه رایانه ای برخی شایعات مبنی بر تبانی وزرا برای حضور نیافتن در این کارگروه را غیرمنصفانه دانست و گفت: معمولا خود وزیران در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه رایانه ای شرکت نمی کنند.

محمد علی اسفنانی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا افزود: جلسه اخیر این کارگروه که هفته گذشته برگزار شد، معاون یکی از وزرا حضور داشت و دو وزیر نیز در مسیر برای شرکت در این کارگروه بود.
وی ادامه داد: یکی از آنان نیز به دلیل عارضه قلبی نتوانست در جلسه حضور یابد و برای یکی دیگر از وزرا مشکلی پیش آمد.
عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه رایانه ای خاطرنشان کرد: بر طبق قانون، همیشه وزرا در این کارگروه حضور نمی یابند و قانون می گوید وزیر یا نماینده وزیر می تواند در این کارگروه ها حضور یابد که ما شاهد بودیم یکی از معاونین وزرا در این کارگروه حضور یافته بود، پس این بدان معناست که هیچ هماهنگی بین وزرا انجام نگرفته بود.
اسفنانی اضافه کرد: همچنین دو معاون وزیر نیز در سفر بودند که این موضوع اعلام شده بود.
وی تاکید کرد: این که برخی ها شایعه تبانی وزرا را مطرح می کنند، منصفانه نیست و دروغ است و این گونه نیست که همیشه وزرا همیشه در این کارگروه ها حضور یابند.
جلسه کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه یارانه ای در موضوع فیلترینگ برخی از شبکه های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام) چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد ولی رأی گیری در مورد فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام به جلسه آینده این کارگروه موکول شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده