نماینده مجلس: تحلیل "اطلاعات محرمانه"در جلسات برجام سنگین است

نماینده مجلس: تحلیل "اطلاعات محرمانه"در جلسات برجام سنگین است

باشگاه خبرنگاران/ یک عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس معتقد است؛ تحلیل اطلاعات محرمانه در جلسات برجام، سنگین است.

تحلیل غلامرضا تاجگردون گفت: جلسات برجام، جلسات سنگینی است.
وی با بیان اینکه در جلسات گذشته کمیسیون برجام به فضای پیش از جمع بندی مذاکرات هسته‌ای پرداخته است، افزود: با در نظر گرفتن برنامه جلسات، کمیسیون تا به حال از دو تیم‌های مذاکره کننده فعلی و سابق دعوت شده تا پاسخگوی فضاهای موجود باشند.
عضو کمیسیون ویژه برجام در مجلس با مثبت ارزیابی کردن جلسات برجام از نظر نوع سوالات و پاسخ‌های ارائه شده، متذکر شد: این جلسات برطرف کننده ابهامات بوده است.
تاج گردون با بیان اینکه سوالات زیادی برای پاسخگویی مسئولین در برجام وجود دارد، بیان داشت: اگر بخواهیم مستقیما بر روی برجام فعالیت کنیم عدم پاسخگویی به سوالات نمی‌تواند ما را به جمع بندی درستی برساند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تأکید کرد: جلسات برجام تاکنون جلسات مفیدی از نظر کسب اطلاعات بوده است.
تاجگردون ادامه داد: همچنین سنگینی مباحث مورد بررسی در جلسات برجام بیش از پیش معطوف به اطلاعات زیادی است که هیچگاه در فضای بازتری مطرح نشده و به 7 و 8 سال گذشته بر می‌گردد.
عضو کمیسیون ویژه برجام با بیان اینکه تحلیل و بررسی اطلاعات محرمانه در جلسات برجام سنگین است، افزود: بررسی اطلاعات فراوان در پی مذاکرات چند ساله در کمیسیون برجام، تحلیل جز به جزء موارد را در برخی امور سنگین می‌کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نماینده مجلس: تحلیل "اطلاعات محرمانه"در جلسات برجام سنگین است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X