ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: تحلیل "اطلاعات محرمانه"در جلسات برجام سنگین است

نماینده مجلس: تحلیل "اطلاعات محرمانه"در جلسات برجام سنگین است

باشگاه خبرنگاران/ یک عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس معتقد است؛ تحلیل اطلاعات محرمانه در جلسات برجام، سنگین است.

تحلیل غلامرضا تاجگردون گفت: جلسات برجام، جلسات سنگینی است.
وی با بیان اینکه در جلسات گذشته کمیسیون برجام به فضای پیش از جمع بندی مذاکرات هسته‌ای پرداخته است، افزود: با در نظر گرفتن برنامه جلسات، کمیسیون تا به حال از دو تیم‌های مذاکره کننده فعلی و سابق دعوت شده تا پاسخگوی فضاهای موجود باشند.
عضو کمیسیون ویژه برجام در مجلس با مثبت ارزیابی کردن جلسات برجام از نظر نوع سوالات و پاسخ‌های ارائه شده، متذکر شد: این جلسات برطرف کننده ابهامات بوده است.
تاج گردون با بیان اینکه سوالات زیادی برای پاسخگویی مسئولین در برجام وجود دارد، بیان داشت: اگر بخواهیم مستقیما بر روی برجام فعالیت کنیم عدم پاسخگویی به سوالات نمی‌تواند ما را به جمع بندی درستی برساند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تأکید کرد: جلسات برجام تاکنون جلسات مفیدی از نظر کسب اطلاعات بوده است.
تاجگردون ادامه داد: همچنین سنگینی مباحث مورد بررسی در جلسات برجام بیش از پیش معطوف به اطلاعات زیادی است که هیچگاه در فضای بازتری مطرح نشده و به 7 و 8 سال گذشته بر می‌گردد.
عضو کمیسیون ویژه برجام با بیان اینکه تحلیل و بررسی اطلاعات محرمانه در جلسات برجام سنگین است، افزود: بررسی اطلاعات فراوان در پی مذاکرات چند ساله در کمیسیون برجام، تحلیل جز به جزء موارد را در برخی امور سنگین می‌کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده