ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پوگبا، بکام و دوستان علیه جنایت‌های داعش

پوگبا، بکام و دوستان علیه جنایت‌های داعش

خبرآنلاین/ ستارگان فوتبال دنیا می خواهند بسیج شوند بر علیه کشتار داعش. آنها می خواهند دنیا علیه این خونریزی بسیج شود.
عکس ها این فدر دردناک است که دونیا را تکان داده و البته جنبشی را میان ستاره های سرشناس فوتبال جهان به پا کرده است. آیلان کوچک روی شن های ساحلی افتاده ، با شلوارک جین و پیراهن سرخ رنگش . خون سره او شاید عاملی باشد برای اتحاد. اتحادی برای ریشه کنی گروهی تکفیری و تندرو. آیلان یکی از هزاران قربانی جنایات داعش است. داعش که چون بختک به جان خاورمیانه افتاده. پسرک کردتبار 4 ساله قربانی ترسی شد که داعشی ها به جان همسایگان ایران انداخته اند. خانواده ای که همه با هم سوار بر قایق رویاهای شان شده بودند برای فرار از کابوس مرگ اما مرگ در آب به کام شان کشید.
آیلان اما با مرگش شد رهبر یک جنبش. تصاویر دردناک مرگش را هزاران تصویر ساز به زیباترین کارتون های دردناک برای مبارزه با خشونت تبدیل کردند. بکام ستاره سرشناس فوتبال دنیا را با تلنگرش به سویی برد که دوباره یادش باشد برای کودکان گامی بردارد. پوگبا ستاره جوان و مسلمان فرانسه را وا داشت تا به سران عرب بتازد. آنها که از سر نفرت با رژیم سوریه ، با پول های نفتی شان این جنایت کاران را هر روز و هر روز بیشتر تقویت می کنند. رونالدو را بر آن داشت تا از کمیسیون اروپا برای سخت گیری هایش در پذیرش مهاجران انتقاد کند و باشگاه بایرن مونیخ را به فکر ساخت آکادمی فوتبال برای پناهجویان انداخت. این ها تنها گوشه ای از حنبشی است که تصاویر مرگ آیلان در فوتبال ایجاد کرده است. او که وریا غفوری ، پسر با استعداد کردستانی تیم ملی کشورمان در سوگش مرثیه ای نوشته بود. حتما نباید فرزند داشته باشی تا تصاویر نابودت کند. فاجعه این قدر دردناک است که تلنگری به هر بیننده اش می زند. آیلان و هزاران کودک هم سن او ، همین نزدیکی ها قربانی می شوند. قربانی جنگی فرقه ای و سیاسی . می میرند برای هیچ و تنها گناه شان این است که گروهی دیگر بر سر قدرت می جنگند. فوتبال این بار می خواهد جنبشی باشد برای دفاع از خون آیلان و آیلان ها . برای شان فرقی نیست میان وریای ما ، پوگبای فرانسوی ها ، کریس رونالدوی پرتغالی ها یا بکام انگلیسی ها. خواسته آنها یک چیز است ، پایان کشتار داعش.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده