ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روایت داستان کودک غرق شده سوری از زبان پدر

 روایت داستان کودک غرق شده سوری از زبان پدر

شبستان/ پدر کودک سوری که انتشار تصویرش واکنش های جهانی بدنبال داشت؛ داستان غم انگیز غرق شدن فرزند خود را روایت کرد.

به گزارش "الجزیره"؛ پدر کودک سوری که جسد او در سواحل ترکیه پیدا شد و انتشار تصاویر آن موجی از اندوه را در سراسر جهان برانگیخت، می گوید هنگامی که قایق واژگون شد، دو فرزندش از میان دستانش سُر خوردند.

"عبدالله شنو" در حالی که یغض گلویش را گرفته بود افزود: "ما جلیقه نجات داشتیم، ولی قایق ناگهان واژگون شد؛ چرا که برخی از افراد حاضر در آن به طور ناگهانی برخواستند؛ من دست همسرم را گرفته بودم، ولی کودکانم از میان دو دستم سُر خوردند."

پدر ادامه می دهد: "هنگامی که قایق واژگون شد، شب بود و تاریکی همه جا را فرا گرفته بود؛ همگی فریاد می زدند؛ به همین خاطر همسر و فرزندانم صدایم را نشنیدند؛ من به سمت ساحل شنا کردم و با استفاده از نورهای موجود به جستجوی همسر و فرزندانم پرداختم، ولی موفق نشدم."

"عبدالله شنو" پایان این داستان غم انگیز را اینگونه روایت می کند: "من پس از آنکه به ساحل رسیدم به بیمارستان رفتم و در آنجا با حقیقت تلخی که از غرق شدن کودکان و همسرم حکایت داشت غافلگیر شدم."

"عبدالله حمو" -یکی از نزدیکان این خانواده سوری- با اشاره به مصیبت بزرگی که با آن مواجه شده اند، طمع صاحب قایق را عامل اصلی این حادثه معرفی کرد؛ به گونه ای که برای هر نفر ۲۰۰۰ بورو پول دریافت کرده و قایقی که از آن برای انتقال این افراد استفاده کرده است، مخصوص صیادی بوده و برای این سفر مناسب نبوده است.

گفتنی است؛ روز گذشته، انتشار تصویری از جسد یک کودک سه ساله که امواج دریا او را با خود به سواحل جنوب غربی ترکیه آورده بود، واکنش های جهانی را بدنبال داشت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده