ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

از نقاشی های کودکان سر در بیاورید

از نقاشی های کودکان سر در بیاورید

نی نی بان/ یک نقاشی ساده می‌تواند نگاهی اجمالی به جهان‌بینی کودک، نقش او در خانواده و روابطش با دیگر اعضای خانواده و البته اعتماد به نفس او باشد.
کودکان هر چه در سنی پایین‌تر قرار دارند، دوست دارند از رنگ‌های متنوع در نقاشی‌ها استفاده کنند. و باید دنیای پر رمز و راز کودکان را جدی گرفت.
جعفر بای آسیب‌شناس اظهار کرد: یک نقاشی ساده می‌تواند نگاهی اجمالی به جهان‌بینی کودک، نقش او در خانواده و روابطش با دیگر اعضای خانواده و البته اعتماد به نفس او باشد.
وی افزود: دربیشتر نقاشی‌هایی کودکان ترسیم می‌کنند همیشه یک شخصیت اصلی وجود دارد که کودک بیشترین بار احساسی خود را چه به صورت عشق و ستایش و چه به صورت ترس و دلهره برروی او مستقر می‌کند.
یک آسیب‌شناس در پایان گفت: کودکان هر چه درسنی پایین‌تر قرار دارند دوست دارند از رنگ‌های متنوع در نقاشی‌ها استفاده کنند.
گفتنی است کودکانی که فضا را بهتر از دیگران حس می‌کنند دارای قابلیت درک بهتری هستند، به کارگیری فضا نشان دهنده ارتباط و طریقه واکنش کودک و محیط اطراف اوست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده