نامزدهای بخش «مستند» هفدهمین جشن خانه سینما معرفی شدند

نامزدهای بخش «مستند» هفدهمین جشن خانه سینما معرفی شدند

سینماپرس/ اسامی نامزدهای فیلم مستند هفدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد.
روابط عمومی هفدهمین جشن خانه سینما اعلام کرد هیات داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه ای و پس از جمع آوری و شمارش آرا، نتایج زیر را برای دریافت تندیس و دیپلم افتخار هفدهمین جشن خانه سینما اعلام کرد:

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم کوتاه مستند

۱- بافندگان خیال به تهیه کنندگی محمد صادق جعفری

۲- خون بازی به تهیه کنندگی مصطفی شیری

۳- زخم به تهیه کنندگی علی شاهیده

*نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم کوتاه مستند


۱- محمد صادق جعفری برای فیلم بافندگان خیال

۲- مصطفی شیری برای فیلم خون بازی

۳- مهدی موسوی برای فیلم زخم

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم نیمه بلند مستند


۱- با زبان خاموش به تهیه کنندگی منوچهر مشیری

۲- دَمِ صبح به تهیه کنندگی محسن استادعلی- نسرین عبدی

۳- سیاهان جنوب به تهیه کنندگی فرهاد ورهرام

۴- عروسک­ها نمی دانند به تهیه کنندگی نوا رضوانی

*نامزدهای بهترین کارگردان فیلم نیمه بلند مستند

۱- منوچهر مشیری برای فیلم با زبان خاموش

۲- محسن استادعلی برای فیلم دَمِ صبح

۳- فرهاد ورهرام برای فیلم سیاهان جنوب

۴- نوا رضوانی برای فیلم عروسک­ها نمی­دانند

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم بلند مستند


۱- آتلان به تهیه کنندگی معین کریم‌­الدینی

۲- اهالی خیابان یک طرفه به تهیه کنندگی مهدی باقری

۳- چنارستان به تهیه کنندگی هادی آفریده

۴- زِمناکو به تهیه کنندگی محمد شکیبانیا

۵- من می­خوام شاه بشم به تهیه کنندگیسحر رضوی ابراهیمی

*نامزدهای بهترین کارگردان فیلم بلند مستند


۱- معین کریم‌­الدینی برای فیلم آتلان

۲- مهدی باقری برای فیلم اهالی خیابان یکطرفه

۳- هادی آفریده برای فیلم چنارستان

۴- مهدی قربان­پور برای فیلم زِمناکو

۵- مهدی گنجی برای فیلم من می­خوام شاه بشم

*نامزدهای بهترین پژوهش


۱- معین کریم­الدینی- فاطمه سرافراز برای فیلم آتلان

۲- هادی آفریده برای فیلم چنارستان

۳- آرش اسحاقی برای فیلم خرابات

۴- محسن استادعلی برای فیلم دَمِ صبح

۵- مهدی قربان­پور برای فیلم زِمناکو

*نامزدهای بهترین فیلمبرداری


۱- سامان لطفیان برای فیلم آتلان

۲- محمدرضا تیموری برای فیلم اهالی خیابان یکطرفه

۳- دلاور دوستانیان برای فیلم زندگی پنهان

۴- محمدرضا تیموری برای فیلم سیاهان جنوب

۵- مهدی گنجی برای فیلم من می خوام شاه بشم

*نامزدهای بهترین تدوین

۱- معین کریم‌­الدینی برای فیلم آتلان

۲- مهدی باقری- فرحناز شریفی برای فیلم اهالی خیابان یکطرفه

۳- بابک حیدری برای فیلم دَمِ صبح

۴- ارسلان امیری برای فیلم زِمناکو

۵- اسماعیل منصف برای فیلم من می­خوام شاه بشم

*نامزدهای بهترین صدا


۱- طاهر پیشوایی- مهرداد جلوخانی برای فیلم آتلان

۲- حسن شبانکاره- مهرشاد ملکوتی برای فیلم اهالی خیابان یکطرفه

۳- حسن شبانکاره- مهرشاد ملکوتی برای فیلم چنارستان

۴- هادی ساعد محکم- کیومرث سبحانی برای فیلم زِمناکو

۵- مهدی گنجی- حسن مهدوی- رضا گدازگر برای فیلم من می­خوام شاه بشم

*نامزدهای بهترین موسیقی


۱- آریا عظیمی­ نژاد برای فیلم آتلان

۲- حسین فاضل برای فیلم پسر حاج علی

۳- محمدرضا علیقلی برای فیلم سیاهان جنوب

۴- میلاد موحدی برای فیلم فلک ناز

۵- شعیب کمین­ پور- امین بهروز ­زاده برای فیلم من می­خوام شاه بشم

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نامزدهای بخش «مستند» هفدهمین جشن خانه سینما معرفی شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات