ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استخراج آمار فعالان سیاسی و اجتماعی زن

استخراج آمار فعالان سیاسی و اجتماعی زن

ایسنا/ دبیر کارگروه مدیریت و مشارکت سیاسی - اجتماعی زنان معاونت امور زنان و خانواده گفت: آمار دقیقی از فعالان سیاسی و اجتماعی زن در کشور نداریم بنابراین قصد داریم این آمار را جمع آوری کنیم.

کبری روشنفکر، با اعلام این خبر اظهار کرد: قصد داریم پس از استخراج آمار دقیقی از فعالان سیاسی و اجتماعی زن در ایران زمینه ارتباط آنان با همتایانشان در جهان اسلام و استفاده بهتر از ظرفیت‌هایشان را فراهم کنیم. با انجام این کار از موازی‌کاری فعالان زن در جهان اسلام جلوگیری و به انسجام فکری آنان کمک می‌کنیم.

دبیر کارگروه مدیریت و مشارکت سیاسی – اجتماعی زنان معاونت امور زنان و خانواده تاکید کرد: دغدغه ما برنامه‌ریزی بر پایه اندیشه‌های دینی است. تلاش می‌کنیم تجارب خود را در اختیار حوزه زنان جهان اسلام بگذاریم و در این مسیر با سازمانهای مردم‌نهاد و احزاب حوزه زنان تعامل می‌کنیم.

وی درباره سایر برنامه‌های کارگروه مدیریت و مشارکت سیاسی - اجتماعی زنان گفت: پس از شناسایی زنان فعال در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی در جهت افزایش سطح دانش و تجارب آنان در سطوح مختلف مدیریتی تلاش می‌کنیم.

روشنفکر در پایان اظهارکرد: با افزایش تجربه زنان، آنان حتی می‌توانند تا سطح ریاست جمهوری ارتقاء یابند. در حال حاضر تعداد معدودی از زنان دارای این ظرفیت هستند اما ما تلاش می‌کنیم این تجربه‌ها در اختیار نسل جوان قرار گیرد و زنان جوان وارد عرصه مدیریتی کشور شوند؛ بگونه‌ای که هم با دغدغه و انگیزه کافی و هم با برخورداری از پشتوانه ایدئولوژیک مبتنی بر اندیشه‌های دینی به فعالیت بپردازند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده