ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث فرار سارق مسلح از بانک با کیسه خالی

حوادث/ فرار سارق مسلح از بانک با کیسه خالی

خراسان/ سارق مسلح بانک، با کیسه خالی در حالی که کلاه از سربرداشته بود فرار را بر قرار ترجیح داد.صدای آژیر بانک که به صدا در آمد چنان سارق را به لرزه انداخت که کلاه از سرش برداشت، کیف دستی اش را فراموش کرد و با سرعت هرچه تمام تر، خود را به همدستش که خارج بانک سوار موتورمنتظرش بود رساند.

حرکت سریع موتورسیکلت و وحشت سارق، حکایت از هوشیاری کارمندان و مردم داشت. به گزارش خراسان، فرمانده نیروی انتظامی مشهد در پاسخ به خبرنگار ما که پرسید ماجرای سرقت ناکام بانک سینای شعبه بولوار معلم چه بوده است گفت: پنج شنبه گذشته قبل از ظهر یک موتورسوار و همراهش مقابل این شعبه توقف می کنند و یکی از آنها مسلحانه وارد بانک می شود و با پرتاب کیسه خالی از کارمند بانک می خواهد وجوه موجود را داخل آن بریزد.

این فرمانده اضافه کرد :همزمان یکی از کارمندان آژیر بانک را به صدا در می آورد و شرایط غیر عادی را اعلام می کند. سرهنگ نیک مرام افزود: سارق با شنیدن صدای آژیر چنان آشفته می‌شود که کیف دستی اش را فراموش می کند و کلاه از سرش بر می دارد و با تمام توان خود را به همدستش که روی موتور منتظرش بوده، می رساند و فرار می کند.

این فرمانده ادامه داد: سارقان از ترس مردم که در تعقیب آنها بودند اقدام به شلیک کردند و حتی بنا داشتند پرایدی را نیز به سرقت ببرند و لی شلیک ماموران انتظامی که به سرعت خود را به محل حادثه رسانده بودند باعث شد که آنها ناکام بمانند و فرار کنند.

نیک مرام از وجود سرنخ های مهمی در خصوص این سارقان خبر داد و وعده داد به زودی سارقان دستگیر و به قانون سپرده شوند. این دومین باری است که سارقان با کیسه خالی از بانک فرار می کنند. شنیده ها حاکی است پس از چند سرقت مسلحانه در بانک های مشهد نیروی انتظامی تدابیری را به کارمندان بانک ها آموزش داده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده