ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لوبانف در انتظار تهیه بلیت برگشت از سوی پر‌سپولیس

لوبانف در انتظار تهیه بلیت برگشت از سوی پر‌سپولیس

ایسنا/ د‌ر‌وازه‌بان ازبکستانی جدید تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس قرار است برای مدتی به کشورش باز گردد.
الکساندر لوبانف که چندی پیش با حضور در ایران با تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس قرارداد امضا کرد، دیگر نتوانست به کشورش باز گردد تا وسایل شخصی خودش را به ایران بیاورد.
بر همین اساس لوبانف با پر‌سپولیسی‌ها توافق کرد که پس از دیدارهای "جام شهدا" به ازبکستان برگردد تا لوازم و وسایل شخصی خودش را به ایران بیاورد.
با توجه به این که پرواز تهران -‌ تاشکند فقط روزهای جمعه انجام می‌شود، پر‌سپولیسی‌ها باید از طریق ترکیه برای لوبانف بلیت تهیه کنند که تا این لحظه این کار را نکرده اند.
البته آنها متعهد هستند که برای د‌ر‌وازه‌بان ازبکستانی‌شان خانه‌ای را تهیه کنند تا او بتواند همسر و فرزند یک ساله‌اش را به ایران بیاورد که البته این کار تاکنون انجام نشده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده