ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاون خبر رسانه ملی به شورای نظارت بر صداو سیما احضار شد

معاون خبر رسانه ملی به شورای نظارت بر صداو سیما احضار شد

ایرنا/ نایب رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما از ارائه گزارشی از عملکرد از این سازمان خبر داد و گفت: معاون خبر سازمان صدا و سیما در جلسه هفته آینده این شورا درباره توهین ها و صحبت های نیش دار برخی برنامه های صدا و سیما درباره قوای سه گانه پاسخ می دهد.

رمضانعلی شجاعی کیاسری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در مورد جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما افزود: در این جلسه مدیر سیاسی شورای نظارت از نحوه عملکرد صدا و سیما و رفتارها و توهین هایی که به قوای سه گانه شده است، گزارشی ارایه داد.
وی ادامه داد: در این جلسه عملکرد صدا و سیما در مدت اخیر خصوصا در موضوع برجام و نوع ادبیات نیش دار و توهین آمیز که حوزه سیاسی شبکه خبر در ارتباط با مجلس، دولت و قوه قضائیه داشته است، بررسی شد.
عضو شورای نظارت بر صدا و سیما با اشاره به بررسی دو شکایت از سازمان صدا و سیما در جلسه شورای نظارت اظهار داشت: شکایت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مورد تحصن کارگران و دفتر اطلاع رسانی رئیس جمهوری در مورد سفر مازندران نیز در این شورا بررسی شد.
شجاعی کیاسری اضافه کرد: بنا شد پیمان جبلی معاون خبر سازمان صدا و سیما هفته آینده در شورای نظارت بر سازمان صداوسیما حضور یابد و به سوالات پاسخ دهد.

** احتمال حضور هیات بازرسی در صدا و سیما
نایب رئیس شورای نظارت بر عملکرد صدا و سیما ادامه داد: احتمال دارد یک هیات بازرسی از سوی شورای نظارت به صدا و سیما برود.
وی اضافه کرد: رئیس سازمان صدا و سیما نیز در جلسه روز گذشته فراکسیون رهروان ولایت مجلس حضور یافت و نمایندگان سوالاتی را در مورد تبعیض های بحث برجام، حضور پررنگ برخی نمایندگان و عدم حضور برخی نمایندگان دیگر و از دست دادن مخاطبان صداوسیما مطرح کردند که محمد سرافراز نتوانست پاسخ قانع کننده ای بدهد.
این نماینده مجلس گفت: حضور هیات بازرسی شورای نظارت بر سازمان صداوسیما در راستای بررسی این موضوعات است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده