معاون خبر رسانه ملی به شورای نظارت بر صداو سیما احضار شد

معاون خبر رسانه ملی به شورای نظارت بر صداو سیما احضار شد

ایرنا/ نایب رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما از ارائه گزارشی از عملکرد از این سازمان خبر داد و گفت: معاون خبر سازمان صدا و سیما در جلسه هفته آینده این شورا درباره توهین ها و صحبت های نیش دار برخی برنامه های صدا و سیما درباره قوای سه گانه پاسخ می دهد.

رمضانعلی شجاعی کیاسری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در مورد جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما افزود: در این جلسه مدیر سیاسی شورای نظارت از نحوه عملکرد صدا و سیما و رفتارها و توهین هایی که به قوای سه گانه شده است، گزارشی ارایه داد.
وی ادامه داد: در این جلسه عملکرد صدا و سیما در مدت اخیر خصوصا در موضوع برجام و نوع ادبیات نیش دار و توهین آمیز که حوزه سیاسی شبکه خبر در ارتباط با مجلس، دولت و قوه قضائیه داشته است، بررسی شد.
عضو شورای نظارت بر صدا و سیما با اشاره به بررسی دو شکایت از سازمان صدا و سیما در جلسه شورای نظارت اظهار داشت: شکایت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مورد تحصن کارگران و دفتر اطلاع رسانی رئیس جمهوری در مورد سفر مازندران نیز در این شورا بررسی شد.
شجاعی کیاسری اضافه کرد: بنا شد پیمان جبلی معاون خبر سازمان صدا و سیما هفته آینده در شورای نظارت بر سازمان صداوسیما حضور یابد و به سوالات پاسخ دهد.

** احتمال حضور هیات بازرسی در صدا و سیما
نایب رئیس شورای نظارت بر عملکرد صدا و سیما ادامه داد: احتمال دارد یک هیات بازرسی از سوی شورای نظارت به صدا و سیما برود.
وی اضافه کرد: رئیس سازمان صدا و سیما نیز در جلسه روز گذشته فراکسیون رهروان ولایت مجلس حضور یافت و نمایندگان سوالاتی را در مورد تبعیض های بحث برجام، حضور پررنگ برخی نمایندگان و عدم حضور برخی نمایندگان دیگر و از دست دادن مخاطبان صداوسیما مطرح کردند که محمد سرافراز نتوانست پاسخ قانع کننده ای بدهد.
این نماینده مجلس گفت: حضور هیات بازرسی شورای نظارت بر سازمان صداوسیما در راستای بررسی این موضوعات است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون خبر رسانه ملی به شورای نظارت بر صداو سیما احضار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X