ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شاتل در لیست یکصد برند ارزشمند ایران در سال 94 قرار گرفت

شاتل در لیست یکصد برند ارزشمند ایران در سال 94 قرار گرفت

ایستنا/ شاتل در یازدهمین دوره جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان تنها اپراتور ICT کشور در لیست یکصد برند ارزشمند ایران در سال 1394 قرار گرفت.

در این جشنواره که با حضور سید حسین هاشمی، استاندار تهران برگزار شد، شاتل تندیس برند ارزشمند ایران در سال 1394 را دریافت کرد.

جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به صورت سالانه و با هدف معرفی برترین و موفق‌ترین شرکت‌های داخلی برگزار می‌شود و یکی از معتبرترین جوایز ملی در حوزه صنعت به شمار می‌رود.

این جشنواره با هدف حمایت از برندهای ایرانی به منظور توسعه صادرات غیرنفتی کشور، ارتقای جایگاه و ترویج مصرف محصولات و برندهای ایرانی، ایجاد فضای تعاملی-رقابتی و فرهنگ‌سازی در زمینه مصرف و افزایش سهم بازار تولیدات داخلی برگزار شد.

جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرده و تاکنون 10 دوره در سطح ملی با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت، کار و تعاون، اقتصاد و دارایی، رییس کل بانک مرکزی، رییس کمیسیون‌های صنایع و معادن، انرژی، برنامه و بودجه برگزار شده است.

در یازدهمین دوره از این جشنواره برندها در 15 حوزه و براساس یک فرایند سه مرحله‌ای شامل سهم ذهنی، ارزیابی ارزش ویژه برند و محاسبه ارزش برند بر مبنای ارزیابی مالی مورد ارزیابی قرار گرفتند و شاتل نیز موفق شد در لیست یکصد برند ارزشمند ایران قرار بگیرد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده