ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خیز دولت برای بازپس‌گیری بخش‌هایی از مخابرات بازگشت 48 هزار کارمند مخابرات خصوصی به دولت

خیز دولت برای بازپس‌گیری بخش‌هایی از مخابرات/ بازگشت 48 هزار کارمند مخابرات خصوصی به دولت

فارس/ مدیرعامل سابق مخابرات گفت: ایده بازگرداندن سیم مسی و داکت‌های مخابرات به دولت از سوی طرفداران دولت بزرگ مطرح می‌شود که بهترین پیشنهاد برای مالک مخابرات است و 80 درصد کارمندان مخابرات معادل 48 هزار نفر را به دولت بازمی‌گرداند.

صابر فیضی با بیان اینکه تنها راه بازگرداندن سیم مسی و داکت‌ها به مخابرات خرید مخابرات توسط دولت است، گفت: دولت یکبار مخابرات را طی معامله ای فروخته است.

مدیرعامل سابق شرکت مخابرات ایران افزود: کسانی که این طرح را آماده کردند به فکر بزرگ کردن دولت و داشتن وزارتخانه بزرگتر هستند.

فیضی با بیان اینکه مالک مخابرات باید از این طرح استقبال کند گفت: با بازگرداندن سیم مسی، داکت ها و حوضچه ها، 80 درصد پرسنل مخابرات به دولت برمی‌گردد و گل مخابرات که همراه اول است خصوصی باقی می‌ماند.

وی گفت: با این کار کارمندهای مخابرات خوشحال می شوند و سهامدار مخابرات نیز باید از این موضوع خوشحال شود.

وی گفت: این پیشنهاد به خاطر اینکه وزرات ارتباطات نتوانست در بازار رقابت ایجاد کند مطرح شده است اما راه حل بازگرداندن سیم مسی نیست بلکه ایجاد رقابت در بازار راه حل کارآمد خواهد بود.

شرکت مخابرات ایران 60 هزار کارمند ثابت دارد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده