ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

زاکانی: دادگاه روز گذشته، کذب بودن ادعای معاونت مطبوعاتی را اثبات کرد

زاکانی: دادگاه روز گذشته، کذب بودن ادعای معاونت مطبوعاتی را اثبات کرد

فارس/ مدیرمسئول هفته‌نامه پنجره با بیان اینکه دادگاه روز گذشته، کذب بودن ادعای معاونت مطبوعاتی را اثبات کرد، گفت: نماینده دادستان پس از قرائت کیفرخواست تاکید کرد که این شکایت از جانب دادستانی نیست و هیات نظارت شاکی بوده است.

علیرضا زاکانی مدیرمسئول هفته نامه پنجره در جمع خبرنگاران درباره دادگاه روز گذشته خود گفت: در جلسه دادگاه که خوشبختانه با توضیحات مستدل و متقن اینجانب به صدور رای برائت هیات منصفه منجر شد، کذب بودن اطلاعیه معاونت مطبوعاتی در این باره عملا اثبات شد. چراکه نماینده دادستان پس از قرائت کیفرخواست تاکید کرد که این شکایت از جانب دادستانی نیست و هیات نظارت شاکی بوده است و لذا قاعدتا آقای ظهوریان باید هیات منصفه را ترک می کرد؛ اما در کمال ناباوری آقای ظهوریان برخلاف اطلاعیه صادرشده قبلی معاونت مطبوعاتی حاضر به پذیرش مسئولیت شکایت خود نشد و چندبار پذیرفتن مسوولیت شکایت بین او و نماینده دادستانی پاسکاری گردید و نهایتا با دخالت قاضی محترم و بیان این استنباط که چون نماینده دادستان گزارش هیات نظارت را وارد دانسته، لذا شاکی را نماینده دادستان تلقی نمود.

وی افزود: جالب این جاست که در جلسه دادگاه مطرح شد اساسا این پرونده باید شاکی خصوصی می داشت و خود آقای هاشمی می بایست شکایت می کرد لذا معلوم شد اصل ادعای قبلی بنده مبنی بر اینکه هیات نظارت بار شکایت از طرف آقای هاشمی را به دوش کشیده نیز اثبات شد و فرافکنی ها در این باره بلااثر گردید.

مدیرمسوول پنجره درباره حواشی پیرامون دادگاه نیز گفت: دو روز قبل بنده در مصاحبه ای گفته بودم که مجموعه هیات نظارت بر مطبوعات که دبیرخانه اش در معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد فعال است به دلیل درج مطلبی در نقد آقای هاشمی رفسنجانی در نشریه پنجره از من شکایت کرده است که در تنظیم خبر آن رسانه محترم عنوان معروفتر آقای انتظامی یعنی معاون مطبوعاتی ارشاد را درج کردند و لذا روابط عمومی معاونت مطبوعاتی به خیال پیدا کردن فرصتی مناسب،اطلاعیه داد که این شکایت توسط معاونت مطبوعاتی نبوده است و شاکی پرونده هیات نظارت بوده است و فلانی فرق این دو را نمی داند!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X