ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیرموذن: رسانه ملی یار اجرای برجام باشد

پیرموذن: رسانه ملی یار اجرای برجام باشد

خانه ملت/ نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس ضمن تأکید بر جهت دهی به سرمایه های آزاد شده در جریان اجرای برجام خواهان توجه بیشتر رسانه ملی بر اجرای برجام باشد.

کمال الدین پیرمؤذن در نشست علنی امروز (دوشنبه 11 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: مسئولیت سنگین اجتماعی همه ما در شرایط فعلی ایران اسلامی تلاش مجدانه جهت رهایی کشور از بیماری تاریخی توسعه نیافتگی است.

وی گفت: از ریاست مجلس شورای اسلامی جهت در اولویت قرار دادن رسیدگی به لایحه منطقه آزاد اقتصادی استان اردبیل تشکر نموده و از عموم نمایندگان محترم مجلس درخواست بذل و عنایت می نمایم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: از حجت الاسلام ابوترابی فرد به جهت شرکت در عزاداری حسینیه دروازه اردبیل تشکر می نمایم.

وی گفت: از اسحاق جهانگیری به عنوان خار چشم اختلاس گران به جهت رسیدگی به تصرفات صورت گرفته در جنگل بی نظیر حیران تشکر می نمایم. مسئولان جلوی حمله بلدوزری به جنگل بی نظیر ابر را که به بهانه انتقال آب آغاز شده ودر حال سرعت گرفتن است را بگیرند.

پیرموذن گفت: دولتمردان با به ثمر نشستن تفاهم برجام که منجر به افزایش سرمایه ملی ایران خواهد شد؛ در برنامه ششم توسعه مطالبات فرهنگیان، راه آهن اردبیل و میانه، پتروشیمی پروپیل اردبیل و سدهای آبی کشاورزی مورد نیاز را مورد توجه قرار دهند. رسانه ملی یار اجرای حسن برجام باشد و بار خاطر مسئولین اجرای برجام نباشد. عزاداری حسینی محرم را سیاسی نکنید.

وی تصریح کرد:‌شب گذشته بخش خبری 20:30 پارکی را در جنوب تهران نشان داد که معتادان جمعند و من به عنوان یک نماینده مجلس از این وضعیت در پایتخت ایران خجالت کشیده. به جد از همه مسئولان می خواهم که هر چه سریعتر به این نوع مسائل رسیدگی کنند؛ معتادان مواد کشیدند، ما و شما درخوابیم. این موضوع برای آینده جامعه ایران اسلامی خطرناک است و باید با آن مقابله شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده