ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شکایت کاظمی از فروزان بیخ پیدا کرد!

شکایت کاظمی از فروزان بیخ پیدا کرد!

کاپ/ پرونده شکایت فرهاد کاظمی از محسن فروزان همچنان مختومه نشده و به نظر می رسد این مساله بیخ پیدا کرده است.
با اینکه بعد از جلسه اول دادگاه، حمید کلوانی نوری، وکیل فرهاد کاظمی و معاون حقوقی باشگاه سیاه جامگان اعلام کرد این پرونده فعلا مختومه شده است اما آنها از شکایت خود نگذشتند و دلیل این امر را عذرخواهی نکردن و حلالیت نطلبیدن محسن فروزان از کاظمی عنوان کردند.
کار به اینجا رسید که امروز از ساعت 10 جلسه رسیدگی دوم پرونده برگزار شد. در این جلسه نوری، وکیل کاظمی حضور پیدا نکرد و یک نماینده به دادگاه فرستاد. از سوی دیگر سعید رمضانی سرپرست تیم راه آهن به عنوان نماینده فروزان در دادگاه حضور پیدا نکرد.
رمضانی در این باره به کاپ اظهار داشت: من معنای این کارها را نمی فهمم. بعد از جلسه اول دادگاه قرار شد یک متنی تنظیم و در آن به استاد و شاگردی بودن موضوع اشاره شود. دوطرف هم آن را امضا کنند و همه چیز تمام شود اما اتفاقات جدیدی رخ داد. دوستان در این مدت اصلا جواب تلفن مرا نمی دهند و ما نمی دانیم چرا رضایت نداده اند!
وی ادامه داد: 3 هفته است آقای نوری را پیدا نمی کنم تا ببینم هدفش چیست و از ما چه می خواهد. یکبار تماس گرفتم که پیامک زد در جلسه هستم. امروز هم به من پیامک زد مادرم تصادف کرده و به جلسه دادگاه نمی آید. یک خانمی را امروز به نمایندگی از خود به دادگاه فرستادند که من با او صحبت کردم و خواسته ام این بود که بنشینیم و تکلیف را روشن کنیم. ما الان می خواهیم وارد مسابقات لیگ شویم، اینطور که نمی شود ذهن بازیکنمان را بهم بریزند.
سرپرست تیم راه آهن درباره اظهارات معاون حقوقی سیاه جامگان در مصاحبه با کاپ که گفته بود فروزان حلالیت نطلبیده، عنوان کرد: قرار نیست دوستان هرروز یک حرف به ما بزنند. امروز بگویند این کار را انجام بده و فردا حرف دیگری بزنند.من نمی دانم چرا آقایان حرف هایشان را در رسانه ها می زنند. اگر قرار است اتفاقی بیفتد جواب تلفن ما را بدهند تا جلسه ای بگذاریم و موضوع را حل و فصل کنیم. این رفتارها قشنگ نیست و به تیم ما را ضربه می زند.
رمضانی در پایان درباره اینکه آیا فروزان مشکلی برای بازی کردن مقابل تراکتورسازی ندارد، گفت: خیر، من حتما با آقای علیپور که گفته بود فروزان بدون مجوز قوه قضاییه نمی تواند بازی کند، صحبت می کنم. مشکلی وجود ندارد و اصلا پرونده فروزان حقوقی نیست. او قطعا این هفته مقابل تراکتورسازی به میدان می رود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده