ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ماموریت رژیم صهیونیستی برای داعش در اراضی 1948

ماموریت رژیم صهیونیستی برای داعش در اراضی 1948

سیاست روز/ در طرحی جدید برای سرکوب انتفاضه ملت فلسطین، رئیس رژیم صهیونیستی با این ادعا که داعش در اعراب و اراضی اشغالی ۱۹۴۸نفوذ کرده، از کابینه این رژیم خواست با اختصاص بودجه‌ به جوامع عرب مانع نفوذ رو به رشد داعش در فلسطین اشغالی شود.

«رووئن ریولین» با این ادعا که داعش در اعراب اراضی اشغالی نفوذ کرده، از کابینه رژیم صهیونیستی خواست بودجه‌ای برای جوامع عرب اختصاص دهد تا بتواند از نفوذ رو به رشد داعش در فلسطین اشغالی جلوگیری کند.ریولین با طرح این ادعا که داعش اکنون در داخل جوامع عرب سرزمین‌های اشغالی حضور دارد، در کنفرانس امنیتی موسسه «مطالعات امنیت ملی» در تل‌آویو گفت، جوامع عرب برای مقابله با افراط‌گرایی در میان جوانان به حمایت بیشتر نیاز دارند.
وی سپس اظهار داشت: «تحقیقات، دستگیری‌ها، شواهد و تحلیل‌های محرمانه و غیرمحرمانه به روشنی از افزایش تلاش برای پیوستن به داعش، در میان اعراب اسرائیل نشان دارد». بر اساس این گزارش، سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی تخمین زده‌اند تاکنون حدود ۵۰ اسرائیلی برای جنگ در سوریه به داعش پیوسته‌اند.
«تایمز اسرائیل» نوشت، کابینه رژیم صهیونیستی در ماه دسامبر طرحی به ارزش ۱۵ میلیارد شِکِل (واحد پول اسرائیل) برای توسعه جوامع عرب تصویب کرد اما در نهایت، نه بودجه و نه برنامه‌های خاص برای این جوامع، هیچ یک نهایی نشد. لازم به ذکر است اسناد و تصاویر به خوبی نشانگر پیوند این رژیم با گروه‌های تروریستی در منطقه است در حالی که اکنون این رژیم ادعای مقابله با آنان را سر می‌دهد تا زمینه سرکوب بیشتر فلسطینی‌ها را رقم زند.
لازم به ذکر است در ادامه طراحی‌های صهیونیست‌ها برای بحران سازی در منطقه موسسه امنیت داخلی مطالعات استراتژیک رژیم صهیونیستی کنفرانس سالانه خود را با حضور مقامات ارشد سیاسی و نظامی این رژیم برگزار و چهار تهدید اصلی را برای سال ۲۰۱۶ معرفی کرد.
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده