ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آخرین وضعیت پرونده شیخ علی سلمان در بحرین

آخرین وضعیت پرونده شیخ علی سلمان در بحرین

میزان/ وزارت کشور بحرین همزمان با افزایش فشارها علیه اعتراض های مردمی، بار دیگر پرونده شیخ علی سلمان روحانی مبارز و دبیر کل جبهه الوفاق این کشور را به دادستانی کل بازگرداند.

روزنامه الوسط بحرین در این باره نوشت: وزارت کشور پرونده شیخ علی سلمان را به اتهام نوشتن مطالب خلاف مصالح دولت در سایت توییتر ، به دادستانی کل ارجاع داد .
شیخ علی سلمان اخیرا در صفحه شخصی خود در سایت توییتر نوشته بود، دولت ضعیف و متزلزل برای باقی ماندن ، بجای آزادی و متقاعد کردن دیگران، راه سرکوب را در پیش می گیرد.
وی تاکید کرد: سرکوب و استبداد از نشان های دولت های گذشته است اما دولت های آینده دولت های آزادی و دمکراسی و احترام گذاشتن به حقوق بشر هستند.
دبیرکل الوفاق افزوده بود : مخالفت با انجام اصلاحات سیاسی و به زندان انداختن افراد آزادی خواه و حق طلب باعث می شود تا اوضاع اقتصادی رو به وخامت گذاشته و رفاه و آسایش شهروندان از دست برود، اگر ما دولت برگزیده و پارلمان واقعی داشتیم اوضاع اقتصادی ما به چنین وضعی دچار نمی شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده