آخرین وضعیت پرونده شیخ علی سلمان در بحرین

آخرین وضعیت پرونده شیخ علی سلمان در بحرین

میزان/ وزارت کشور بحرین همزمان با افزایش فشارها علیه اعتراض های مردمی، بار دیگر پرونده شیخ علی سلمان روحانی مبارز و دبیر کل جبهه الوفاق این کشور را به دادستانی کل بازگرداند.

روزنامه الوسط بحرین در این باره نوشت: وزارت کشور پرونده شیخ علی سلمان را به اتهام نوشتن مطالب خلاف مصالح دولت در سایت توییتر ، به دادستانی کل ارجاع داد .
شیخ علی سلمان اخیرا در صفحه شخصی خود در سایت توییتر نوشته بود، دولت ضعیف و متزلزل برای باقی ماندن ، بجای آزادی و متقاعد کردن دیگران، راه سرکوب را در پیش می گیرد.
وی تاکید کرد: سرکوب و استبداد از نشان های دولت های گذشته است اما دولت های آینده دولت های آزادی و دمکراسی و احترام گذاشتن به حقوق بشر هستند.
دبیرکل الوفاق افزوده بود : مخالفت با انجام اصلاحات سیاسی و به زندان انداختن افراد آزادی خواه و حق طلب باعث می شود تا اوضاع اقتصادی رو به وخامت گذاشته و رفاه و آسایش شهروندان از دست برود، اگر ما دولت برگزیده و پارلمان واقعی داشتیم اوضاع اقتصادی ما به چنین وضعی دچار نمی شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آخرین وضعیت پرونده شیخ علی سلمان در بحرین» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X