ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سردار باقرزاده: امروز سَر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" از واجب ترین کارهاست

سردار باقرزاده: امروز سَر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" از واجب ترین کارهاست

ایرنا/ مسئول کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شعار مرگ بر آمریکا بیانگر این است که ملت ایران هیچ قدرتی را به عنوان سلطه گر نمی پذیرد و تنفر ما از دشمنان را بروز می دهد و امروز سَر دادن شعار مرگ بر آمریکا از واجب ترین کارهاست .

سردار سرتیپ پاسدار محمد باقرزاده در بازدید از موزه شهدای استان فارس در شیراز بیان کرد: ملت ما از جنگ هراس ندارند و از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی ایستاده است که دوران طلایی دفاع قهرمانانه ملت ایران از نمونه های بازر مقاومت مردم ایران در مقابل استکبار و سلطه گران است.
وی افزود: بر اساس اصول و آرمان های انقلاب اسلامی یکی از مقتضیات استکبار ستیزی یک کار علمی و عملی است که یکی از کارهای عملی تنفر از آمریکا، سَردادن شعار 'مرگ بر آمریکا' از سوی مردم و به آتش کشیده شدن پرچم آمریکاست.
باقرزاده با بیان اینکه خط مستقیم مبارزه با آمریکا را باید همچنان دنبال کنیم اظهارداشت: تولی و تبری از شاخصه های مسلمان مومن است و نمی شود کسی مسلمان و طالب حق باشد اما در مقابل جبهه باطل صف آرایی نکند لذا فریادهای مرگ بر آمریکا باید بلندتر، رساتر و جذاب تر از پیش ادامه پیدا کنند.
وی با بیان اینکه استکبار جهانی و آمریکایی ها از شعار مرگ بر آمریکا هراس دارند اضافه کرد: ما زمانی آمریکا را به معنای واقعی شکست داده ایم که جنگ طلبی او از بین رفته باشد و از رویارویی با ملت ایران مایوس باشد.

او ادامه داد: امروز سَر دادن شعار مرگ بر آمریکا از واجب ترین کارهاست زیرا نشانگر تنفر ملت ایران از دشمنان و اعلام عدم تسلیم و سلطه پذیری در مقابل استکبار و دشمنان اسلام است.
مسئول کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح عنوان داشت: ملت ایران بر شعار مرگ بر آمریکا ایستاده اند و با حضور حماسی خود در راهپیمایی 13 آبان، عوامل دست نشانده داخلی و فریب خوردگان متوهم را که در خواب غفلت هستند، را هوشیار می کنند.

باقرزاده افزود: متاسفانه برخی افراد بعد از توافقات هسته ای ایران در جهان دچار توهم شده اند و گمان می کنند استکبار ستیزی ملت ایران کم رنگ می شود اما این خیالی باطل است.
وی گفت: این درحالی است که بحث هسته ای هنوز از جهت اجرای توافق ادامه دارد و بسیاری از مباحث هنوز هست که با توجه به فریبکاری و دغل بازی آمریکا معلوم نیست چه اتفاقی بیفتد.
او بیان کرد: از طرف دیگر چیزی با این توافق هیچ چیز در عرصه جهان اسلام عوض نشده و صف آرایی آمریکا و مزدوران آمریکایی در مقابل ما همچنان پابرجا و تهدیدات آمریکا، زیاده خواهی و سلطه طلبی آمریکا هم هنوز ادامه دارد.

باقرزاده اظهارداشت: در حوادث اخیر جهان اسلام از جمله حادثه منا نقش عوامل دست نشانده آمریکا و آل سعود مشخص است و این درحالی است که جنایت های تروریست ها در منطقه نیز با حمایت آمریکا صورت می پذیرند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات




جدیدترین اخبار منتشر شده

X