سردار باقرزاده: امروز سَر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" از واجب ترین کارهاست

سردار باقرزاده: امروز سَر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" از واجب ترین کارهاست

ایرنا/ مسئول کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شعار مرگ بر آمریکا بیانگر این است که ملت ایران هیچ قدرتی را به عنوان سلطه گر نمی پذیرد و تنفر ما از دشمنان را بروز می دهد و امروز سَر دادن شعار مرگ بر آمریکا از واجب ترین کارهاست .

سردار سرتیپ پاسدار محمد باقرزاده در بازدید از موزه شهدای استان فارس در شیراز بیان کرد: ملت ما از جنگ هراس ندارند و از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی ایستاده است که دوران طلایی دفاع قهرمانانه ملت ایران از نمونه های بازر مقاومت مردم ایران در مقابل استکبار و سلطه گران است.
وی افزود: بر اساس اصول و آرمان های انقلاب اسلامی یکی از مقتضیات استکبار ستیزی یک کار علمی و عملی است که یکی از کارهای عملی تنفر از آمریکا، سَردادن شعار 'مرگ بر آمریکا' از سوی مردم و به آتش کشیده شدن پرچم آمریکاست.
باقرزاده با بیان اینکه خط مستقیم مبارزه با آمریکا را باید همچنان دنبال کنیم اظهارداشت: تولی و تبری از شاخصه های مسلمان مومن است و نمی شود کسی مسلمان و طالب حق باشد اما در مقابل جبهه باطل صف آرایی نکند لذا فریادهای مرگ بر آمریکا باید بلندتر، رساتر و جذاب تر از پیش ادامه پیدا کنند.
وی با بیان اینکه استکبار جهانی و آمریکایی ها از شعار مرگ بر آمریکا هراس دارند اضافه کرد: ما زمانی آمریکا را به معنای واقعی شکست داده ایم که جنگ طلبی او از بین رفته باشد و از رویارویی با ملت ایران مایوس باشد.

او ادامه داد: امروز سَر دادن شعار مرگ بر آمریکا از واجب ترین کارهاست زیرا نشانگر تنفر ملت ایران از دشمنان و اعلام عدم تسلیم و سلطه پذیری در مقابل استکبار و دشمنان اسلام است.
مسئول کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح عنوان داشت: ملت ایران بر شعار مرگ بر آمریکا ایستاده اند و با حضور حماسی خود در راهپیمایی 13 آبان، عوامل دست نشانده داخلی و فریب خوردگان متوهم را که در خواب غفلت هستند، را هوشیار می کنند.

باقرزاده افزود: متاسفانه برخی افراد بعد از توافقات هسته ای ایران در جهان دچار توهم شده اند و گمان می کنند استکبار ستیزی ملت ایران کم رنگ می شود اما این خیالی باطل است.
وی گفت: این درحالی است که بحث هسته ای هنوز از جهت اجرای توافق ادامه دارد و بسیاری از مباحث هنوز هست که با توجه به فریبکاری و دغل بازی آمریکا معلوم نیست چه اتفاقی بیفتد.
او بیان کرد: از طرف دیگر چیزی با این توافق هیچ چیز در عرصه جهان اسلام عوض نشده و صف آرایی آمریکا و مزدوران آمریکایی در مقابل ما همچنان پابرجا و تهدیدات آمریکا، زیاده خواهی و سلطه طلبی آمریکا هم هنوز ادامه دارد.

باقرزاده اظهارداشت: در حوادث اخیر جهان اسلام از جمله حادثه منا نقش عوامل دست نشانده آمریکا و آل سعود مشخص است و این درحالی است که جنایت های تروریست ها در منطقه نیز با حمایت آمریکا صورت می پذیرند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سردار باقرزاده: امروز سَر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" از واجب ترین کارهاست » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X