ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو حزب موتلفه: رئیس‌جمهور مواضعی بگیرد که در جامعه آرامش ایجاد شود

عضو حزب موتلفه: رئیس‌جمهور مواضعی بگیرد که در جامعه آرامش ایجاد شود

تسنیم/ عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: اظهاراتی که از سوی آقای روحانی بیان شده در حد و اندازه یک رئیس‌جمهور نبود، ایشان باید مواضعی بگیرند که در جامعه ایجاد آرامش کند.

حجت‌الاسلام محمد خرسند عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور درباره انتخابات، اظهار داشت: اظهاراتی که از سوی آقای روحانی در دیدار با استانداران و فرمانداران بیان شد در حد و اندازه یک رئیس جمهور نبود، ایشان باید مواضعی بگیرند که در جامعه ایجاد آرامش کند، نه باعث التهاب شود.

وی ادامه داد: مواضع رئیس جمهور باید در حد و اندازه یک رئیس جمهور باشد نه در حد سخنگوی یک جریان سیاسی خاص، سخنان اخیر آقای روحانی طوری وانمود می‌کرد که گویی ایشان از یک جریان سیاسی حمایت می‌کنند و به نهادی قانونی و مشروع که رئیس جمهور شدن شخص آقای روحانی توسط آن نهاد صورت گرفت حمله کرده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: آقای روحانی بارها نشان دادند در زمان عصبانیت خود گزنده سخن می‌گویند و اگر ایشان دغدغه‌هایی در رابطه با انتخابات دارند وقتی که معاون اول خود را درباره این امر مامور کردند، اجاز بدهند نمایندگان دولت مذاکره کنند. اما اینکه حرف خود را عین قانون بداند و نظر یک مرکز قانونی را غیر قانونی بداند شایسته مقام ریاست جمهوری نیست و این موضوع موجب هرج و مرج در کشور می‌شود.

خرسند خاطرنشان کرد: در دوره‌های قبل نیز ما شاهد این گونه اظهارات از سوی روسای جمهور سابق بودیم که آنها مواضع خود را قانونی می‌دانستند و در مقابل برخی مراکز و موارد قانونی موضع گیری می‌کردند. باید از رئیس جمهور این سوال را پرسید که آیا این تجربه گذشته موفقیت آمیز بوده که شما نیز می‌خواهید همان مسیر را ادامه دهید؟

وی افزود: آقای روحانی رئیس جمهور همه ملت ایران هستند و فقط برای یک جناح محسوب نمی‌شوند. شعار ایشان نیز اعتدال است، اعتدال یعنی دوری کردن از تندروی اما متاسفانه سخنان اخیر ایشان از مصادیق بارز بی اعتدالی و تندروی بود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در پایان گفت: آقای رئیس جمهور اگر نسبت به بحثی اعتراض دارند قانون راهکار داده است و همه نیز به فرمایش مقام معظم رهبری باید به مُر قانون تمکین و به آن عمل کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X