ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نظرسنجی آخرین خبر رای شما به خنداننده برتر برنامه «خندوانه»کیست؟

نظرسنجی آخرین خبر/ رای شما به خنداننده برتر برنامه «خندوانه»کیست؟

آخرین خبر/ برنامه «خندوانه» دیرگاهیست به یکی از محبوب ترین برنامه های صدا و سیما تبدیل شده است و چون رسالت خود را بر پایه شادی نهاده، هر شب با رویی بشاش و خوش خنده مهمان خانه های ایرانی هاست. سیاست گزاری های به موقع و درست عوامل خندوانه باعث شده تا این برنامه در مسیر چند ساله خود نه تنها یکنواخت نشود که هر از چند گاهی سورپرایزهای جالبی را برای بیننده رو کند و به تماشاچیان پر و پا قرص خود بیفزاید.
برای مثال حضور «نیما» در سری اول خندوانه و اضافه شدن «جناب خان» در سری دوم برنامه از تغییرات شگفت آور آن بود. یکی دیگر از جهش های مثبت خندوانه «استند آپ کمدی» های جالب با حضور چهره های نام آشنای سینما و تلویزیون بود که به تازگی به چالش مسابقه و در قالب 16 کمدین برتر خندوانه آغاز به کار کرده است و با استقبال بسیار زیاد مخاطبان نیز روبه رو شده است. این مسابقه به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع) و در قالب ویژه برنامه ای با حضور 16 کمدین برگزار شد که پس از قرعه کشی های اکبر عبدی به این ترتیب تقسیم بندی شد:
گروه اول مهران غفوریان و نادر سلیمانی، گروه دو امیرمهدی ژوله و هومن حاج عبداللهی، سومین گروه جواد رضویان و علیرضا خمسه،چهارم شقایق دهقان و رضاشفیعی جم، پنج سجاد افشاریان و سپند امیرسلیمانی، امیر کربلایی زاده و علی مسعودی ششمین گروه‌، هفتم الیکا عبدالرزاقی و بیژن بنفشه خواه و در پایان امین حیایی و سروش صحت.

تا به حال سه گروه از این تعداد به رقابت پرداختند که با هم نگاهی کوتاهی بر نحوه اجرای آنها و آنچه در «ایستاده با طنز» آنها رخ داد میپردازیم:

امیر کربلایی‌زاده:

دانلود فیلم استند آپ کمدی «امیر کربلایی‌زاده» :
خلاصه آنچه در استند آپ گذشت:

امیر کربلایی‌زاده اول از همه رفت به سراغ موضوع اصلی برنامه. «خنده و خنداندن».کربلایی‌زاده گفت: «دقت کردین که هر کس یه جور می‌خنده، بعضیا وقتی می‌خندن انگار دارن چیزی را اره می‌کنن، بعضیا انگار دارن چیزی را الک می‌کنن، بره بعضی صدا هست و تصویر نیست، خنده بعضی تصویر داره و صدا نداره، بعضیا موقع خنده خودشون را می‌زنن و ....»
کربلایی‌زاده همه این‌ها را به شیوه طنزآمیز خودش اجرا می‌کرد. اما در نهایت گفت: «مهم نیست هرکس چه طور می‌خنده، مهم اینه که این فعل «خندیدن» اتفاق می‌افته و این بهترین اتفاقه.»
او برای اجرای استندآپ کمدی خود ماجراهایی را از نحوه خاص لباس‌پوشیدن، فرم خاص صورت هنگام انجام کارهای ظریف بین آقایان و خانم‌ها، حالات عصبانیت افراد در موقع خرابی و درست کار نکردن اشیایی که با آن ها سر و کار دارند مثل اتومبیل، موتورسیکلت و ... و همچنین از عادات نادرست استحمام و هدررفتن آب تعریف کرد.
میزان رای کربلایی زاده تا به امروز:

امیر کربلایی‌زاده تا به امروز 13 شهریور توانسته است «591 هزار» از رای مردم را کسب کند.


علی مسعودی:

دانلود فیلم استند آپ کمدی «علی مسعودی» :
خلاصه آنچه در استند آپ گذشت:

مسعودی در این استندآپ کمدی خودش، ماجرا و پرونده سربازی خودش را بست و البته جریان مربوط به تفنگ را برای مرحله بعدی «خنداننده برتر خندوانه» گذاشت!
ماجرایی که علیرضا مسعودی تعریف کرد مربوط می‌شد به آبگوشت با طعم جوراب. جریان افتادن جورابش در قابلمه آبگوشت در روزهای سربازی. جورابی که به گفته خودش هشت ماه بود نشسته بود. ماجرایی که با وجود تلاش علی برای پنهان کردن آن از سایر دوستانش و پرت‌کردن جوراب زیر تخت، در نهایت لو رفت.
میزان رای علی مسعودی تا به امروز:

علی مسعودی تا به امروز 13 شهریور توانسته است «817 هزار» از رای مردم را کسب کند.


الیکا عبدالرزاقی:

دانلود فیلم استند آپ کمدی «الیکا عبدالرزاقی» :
خلاصه آنچه در استند آپ گذشت:
او ابتدا از کمبود اعتماد به نفسش و این که حس می‌کند در این جمع اضافه است، گفت و بعد اظهار کرد: چند وقت پیش با خودم فکر کردم که چرا من باید چنین احساسی داشته باشم و بعد دیدم که این احساس درست به روز تولدم برمی گردد؛ اون روز اولین نفر خاله‌ام من را دید و من را با توصیفات خاصی برای مادرم شرح داد،مثلا گفت که خوبه‌ها فقط هر کدوم از چشمهاش اندازه یه نعلبکیِ، هر کدومشون هم یه طرفو نگاه می‌کنن، البته بد نیستا ولی دهنش از یه گوشش شروع میشه تا گوش بعدی و .... .
وی این تعاریف را به صورت تصویری و با انرژی فراوانی بیان کرد و در ادامه از برخوردهایی که در کودکی با او که به گفته خودش مثل جوجه اردک زشت بود، گفت. بعد هم خاطره‌ای از سنجیدن نزدیکانش با جویا شدن میزان شباهتش به خانوم لوبیا تعریف کرد.
میزان الیکا عبدالرزاقی تا به امروز:
الیکا عبدالرزاقی تا به امروز 13 شهریور توانسته است «701 هزار» از رای مردم را کسب کند.


بیژن بنفشه خواه:

دانلود فیلم استند آپ کمدی «بیژن بنفشه خواه» :
خلاصه آنچه در استند آپ گذشت:

وی از یکی از اقوام دورشان به نام آقا جمشید که اتفاقأ شوهرخاله‌اش است گفت؛ همچنین درباره دختر وی که با عمل زیبایی دچار تغییراتی شده بود، هم صحبت کرد و توصیفات مربوط به او را به صورت تصویری نشان داد که نگارش آن بدون تصویر لطفی ندارد.
میزان رای بیژن بنفشه خواه تا به امروز:

بیژن بنفشه خواه تا به امروز 13 شهریور توانسته است «437 هزار» از رای مردم را کسب کند.

امیر مهدی ژوله:

دانلود فیلم استند آپ کمدی «امیر مهدی ژوله» :
خلاصه آنچه در استند آپ گذشت:

ژوله پس از آن برای نشان‌دادن تفاوت‌های میان نسل امروز و نسل دیروز (امثال خودش)، از ابزارهایی استفاده کرد که برای هر کدام از آن‌ها داستانی را تعریف کرد. صابون، سنگ پا و البته عکسی از زینال بندری (جمشید هاشم‌پور) در فیلم سینمایی «تاراج» و در مورد آخری گفت: «این روزا باید بچه‌ها را یا تو باشگاه پیدا کنی یا آرایشگاه. باشگاه ما تو گذشته کپسولای گاز بود که روی کولمون می‌گذاشتیم، خالی می‌بردیم و پر بر می‌گردوندیم. اما الان این‌طور نیست. از طرف دیگه نسل امروز تو آرایشگاه‌ها هر روز یه مدل مو درست می‌کنن و حالت میدن، اما هم نسلای من یه آپشن (انتخاب) بیشتر نداشتن و اونم آپشن زینال بندری بود» و بعد عکسی از او را نشان داد. ژوله در همین رابطه در پایان استندآپ کمدی خودش جمله‌ای را از سیامک انصاری نقل کرد و گفت: امیدوارم سایه همه پدر‌ها بر سر فرزندانشان باشد که به قول سیامک انصاری «وقتی پدر داری خیال‌راحت می‌خوابی». و در نهایت استندآپ کمدی‌اش را به «گندم» دختر یک‌روزه‌اش تقدیم کرد.
میزان رای امیر مهدی ژوله تا به امروز:

امیر مهدی ژوله تا به امروز 13 شهریور توانسته است «539 هزار» از رای مردم را کسب کند.

هومن حاجی عبداللهی:

دانلود فیلم استند آپ کمدی «هومن حاجی عبداللهی» :
خلاصه آنچه در استند آپ گذشت:

حاجی‌عبداللهی به اتفاقاتی اشاره کرد که شاید اگر آدم معروف و چهره‌ای نبود، جور دیگری رقم می‌خورد. او اشاره‌ای کوتاه داشت به دو اتفاقی که حین رانندگی و در مواجهه با مردم برایش افتاده بود. یکی از آن‌ها مربوط بود به حساسیت‌های فصلی که حاجی‌عبداللهی دچارش می‌شود و بارها او را در انظار عمومی به دردسر انداخته و دیگری مربوط می‌شد به اعتراضی که او مثل خیلی از ما نسبت به راننده‌ای که لاین سبقت را بسته، می‌کند. اعتراضی که البته خیلی دوامی نداره؛ چون راننده مورد نظر حاجی‌عبداللهی را پشت چراغ قرمز گیر می‌آورد و نهایتا هومن به قول خودش به خاطر موی سفید فرد مقابل اما شاید بیش از آن به خاطر شناخته شده بودن خودش و چشمانی که از چندین طرف او را می‌پاییدند، سکوت می‌کند و حرفی نمی‌زند.
میزان رای هومن حاجی عبداللهی تا به امروز:
هومن حاجی عبداللهی تا به امروز 13 شهریور توانسته است «338 هزار» از رای مردم را کسب کند.


شما بعد از دیدن تمام این استند آپ کمدی های باحال و پر انرژی به کدام یک از این 6 رای می دهید؟
خوانندگان پر و پا قرص «آخرین خبر» منتظر نظرسنجی های دقیق و نکته سنجانه شما عزیزان هستیم. کمدین برتر از نگاه شما عزیزان را فرداشب همین زمان از نرم افزار «آخرین خبر» جویا باشید.

لینک های مرتبط با خبر:

نظرسنجی آخرین خبر/ رای شما به خنداننده برتر برنامه «خندوانه»کیست؟

نظرسنجی آخرین خبر/ رای شما به خنداننده برتر برنامه «خندوانه»کیست؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X