ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برخورد فدراسیون کشتی با مربیان کشتی‌گیران متخلف

برخورد فدراسیون کشتی با مربیان کشتی‌گیران متخلف

ایسنا/ رییس کمیته‌ انضباطی فدراسیون کشتی تاکید کرد: با مربیان کشتی گیرانی که از داروهای ممنوعه استفاده کنند قاطعانه برخورد می‌کنیم و تاکنون نیز به تعدادی از مربیان در این باره تذکراتی‌ داده‌ایم.
نادر شکری با بیان این که بر اساس آیین‌نامه‌ مصوب در مجمع عمومی فدراسیون کشتی از این پس با مربیانی که ورزشکارانشان در تست های سلامت فدراسیون دچار تخلف شوند برخورد می‌شود، اظها‌ر کرد: اعتقاد داریم وقتی کشتی‌گیری از داروهای ممنوعه استفاده می‌کند باید با مربیان آنها نیز برخورد شود، چرا که این مربیان هستند وظیفه حفظ، حراست، آموزش و راهنمایی کشتی‌گیر‌انشان را بر عهده دارند و نباید در این راه قصوری داشته باشند.
رییس کمیته‌ انضباطی فدراسیون کشتی با اشاره به این که تاکنون به تعدادی از مربیان کشتی بر همین اساس تذکرات جدی داده‌ایم، گفت: در صورتی که این تخلفات توسط کشتی‌گیر‌انشان مجددا تکرار شود، علاوه بر کشتی‌گیر با مربیانشان نیز بسیار سخت برخورد خواهیم کرد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است با سعید عبدولی، فرنگی کار تیم ‌ملی به خاطر غیبت‌هایش در اردوهای این تیم از سوی کمیته‌ انضباطی فدراسیون کشتی برخوردی صورت گیرد یا خیر؟ افزود: تا زمانی که موضوعی به ما ارجاع نشود ما نمی توانیم به آن ورود کنیم. اگر این موضوع از سوی کادر تیم‌های ملی به عنوان یک تخلف تشخیص داده شود و به ما ارجاع شود، به آن رسیدگی خواهیم کرد.
شکری ا‌ضافه‌ کرد‌: بر اساس آیین‌نامه‌ انضباطی ورود کمیته‌ انضباطی فدراسیون به مباحث و تخلفات ممنوع است و در صورتی کمیته‌ انضباطی به تخلفات رسیدگی می‌کند که به این کمیته‌ ارجاع شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده