ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تغییرات مدیریتی در بخش نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری

تغییرات مدیریتی در بخش نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری

مهر/ رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در احکامی جداگانه مدیران کل حوزه نظارت و اعمال مقررات این سازمان را منصوب کرد.
انتصاب و جابجایی در حوزه نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درحالی صورت می گیرد که ماه گذشته نیز، غلامرضا داداش زاده معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری، از این سمت کنار گذاشته شد و لطف الله سبوحی قائم مقام رگولاتوری، وظایف وی را عهده دار شد.

هم اکنون نیز با حکم علی اصغر عمیدیان معاون وزیر ارتباطات و رئیس رگولاتوری، ولی الله مرادی به عنوان سرپرست اداره کل توسعه و نظارت برخدمات عمومی اجباری فاوا (USO)، غلامرضا خاکسار به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر سرویس های رادیویی، سیدمحمد امامی به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر سرویس‌های ارتباطی و مهرداد ویسی به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر سرویس‌های فناوری اطلاعات معرفی شدند.

همچنین در احکامی علیرضا اصغریان به عنوان مشاور اجرایی معاونت نظارت و اعمال مقررات و گرشاسب جمشیدنژاد به عنوان مشاور اجرایی معاونت بررسی های فنی و صدور پروانه رگولاتوری منصوب شدند که پیش از این به ترتیب مدیرکل دفتر نظارت بر سرویس های فناوری اطلاعات و نظارت بر سرویس های رادیویی بودند.

عمیدیان در مراسم تودیع و معارفه مدیران رگولاتوری، تغییرات مدیریتی در حوزه نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری را در راستای تقویت هرچه بیشتر این بخش و استفاده از توانمندیها و تجربه های نو عنوان کرد.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خاطرنشان کرد: رگولاتوری با صدور پروانه فعالیت در حوزه های مختلف ICT، بازار کسب و کار را رونق بخشیده و با ایجاد رقابت سالم میان فعالان این بخش، در مسیر ارائه خدمات با کیفیت مناسب به مردم گام بر می دارد که استمرار این روند، مستلزم نظارت دقیق و همه جانبه است؛ چرا که حوزه نظارت، حوزه احصای حق مردم و رعایت حق الناس است و رگولاتوری به عنوان حافظ حقوق مردم باید در این زمینه پاسخگو باشد.

لطف الله سبوحی قائم مقام رگولاتوری نیز در این مراسم گفت: متناسب با تغییرات حوزه ICT، نیازمند تغییر تفکر نظارتی هستیم و باید تلاش کنیم تا با تعامل سازنده‌تر با دارندگان پروانه رفتار حرفه‌ای تری در حوزه نظارت داشته باشیم.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده