ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیش بینی استخراج 132 میلیون تن سنگ معدنی مس در سال جاری

پیش بینی استخراج 132 میلیون تن سنگ معدنی مس در سال جاری

ایلنا/ در سال گذشته 214 هزار تن مس محتوا تولید داشته ایم در حالیکه طبق برنامه تولید سال 94 پیش بینی می کنیم که تولید مس محتوا با افزایش 39 هزار تنی به رقم 253 هزار تن مس محتوا برسد.

احمد مرادعلیزاده، مدیرعامل شرکت صنایع ملی مس ایران در پاسخ به این پرسش میزان تولیدات این شرکت در سال گذشته چه مقدار بوده و در سال جدید پیش بینی تولیدات چقدر است؟، گفت : کل استخراج سنگ معدنی مس در سال 93، 189 میلیون تن بوده است و برای سال 94 پیش بینی می شود که 132میلیون تن استخراج داشته باشیم.

وی افزود: 807 هزار تن کنسانتره و مولیبدن در سال 93 تولید شده است و برای امسال 983 هزار تن پیش بینی تولید داریم.

مراد علیزاده در خصوص تولید آند و کاتد نیز افزود: به ترتیب عملکرد تولید 232 و 194 هزار تنی داشتیم و برای سال 94 برنامه تولید 231 هزار تنی آند و 193 هزار تنی کاتد داریم.

وی تصریح کرد: در زمینه تولید مس معدنی در سال گذشته 214 هزار تن مس محتوا تولید داشته ایم در حالیکه طبق برنامه تولید سال 94 پیش بینی می کنیم که تولید مس محتوا با افزایش 39 هزار تنی به رقم 253 هزار تن مس محتوا برسد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X