ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اسطوره‌ای که درهم شکست

اسطوره‌ای که درهم شکست

بانک ورزش/ بکن بائر، قیصر فوتبال آلمان به بهانه بازی دوستانه بایرن مونیخ و مالت 250 هزار دلار به اتحادیه فوتبال این کشور پرداخت کرده تا حمایت آن ها را برای میزبانی جام جهانی داشته باشد.
تحقیقات نشان می دهد که قیصر به فدراسیون فوتبال مالت مبلغی پرداخت کرده تا در انتخابات میزبان جام جهانی 2006 به سود آلمان‌ رای بدهند.نورمن دارمیان دماجو، رئیس اتحادیه فوتبال مالت، ادعا می‌کند بکن بائر یکی از کسانی بود که در مذاکره برای برگزاری دیداری دوستانه بین بایرن مونیخ و تیم ملی مالت نقش پررنگی داشت. قیصر البته اعتراف کرده که پرداخت‌هایی به فیفا داشته که اشتباه بودند، اما هیچ‌گاه سعی نکرده برای میزبانی آلمان به صورت نامشروع رای بخرد؛ اما مدارکی وجود دارد که نشان می دهد مالت برای برگزاری بازی دوستانه با بایرن مونیخ 250 هزار دلار پول گرفته است. این بازی 5 هفته پیش از انتخابات میزبانی جام جهانی 2006 در سال 2000 انجام شد. در متن قرارداد این بازی آمده که محتویات آن باید کاملا محرمانه و فقط بین دو طرف باشد و هیچ نفر سومی نباید از آن مطلع شود. دماجو مدعی شد که این قرارداد بین بکن بائر و جوزپ میفسود، رئیس وقت فدراسیون مالت بوده است: «فرانتس بکن بائر مستقیما مسوول مذاکره برای بازی دوستانه مالت و بایرن بود. این طور که من فهمیدم در روزی که قرارداد با میفسود امضا شد، او در مالت حضور داشته است. او همیشه می گوید کار اشتباهی نکرده است. شاید او واقعا پولی روی میز نگذاشته باشد، اما نتیجه همان است. 4 ماه بعد از این که قرارداد بایرن مونیخ امضا شده، من متوجه شدم که 250 هزار دلار از آسمان به حساب بانکی فدراسیون فوتبال مالت واریز شده است.» داماجو اعلام کرد وقتی درباره قرارداد با بایرن مونیخ، کنجکاوی کرده او را از فدراسیون فوتبال مالت بیرون کردند: «یک دلیل منطقی به من بگویید که چرا بایرن باید با هزینه خودش به مالت سفر کند، با ما بازی کند و یک چهارم میلیون دلار هم به ما پول بدهد؟ واقعا برایم عجیب است».

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده