ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

27 اردیبهشت،زمان برگزاری دور دوم آزمون الکترونیک پیش کارورزی

27 اردیبهشت،زمان برگزاری دور دوم آزمون الکترونیک پیش کارورزی

ایسنا/ دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی زمان برگزاری دور دوم آزمون الکترونیک پیش کارورزی را 27 اردیبهشت ماه 1395اعلام کرد.
دکتر طاهره چنگیز با اعلام این مطلب گفت: باتوجه به ماموریت محوله به منطقه 7 آمایشی درخصوص برگزاری آزمون الکترونیک پیش کارورزی دوره اول این آزمون در اسفندماه سال 1394 برگزار گردید و پیرو موافقت معاون محترم آموزشی وزارت بهداشت دور دوم این آزمون در تاریخ دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 برگزار خواهد شد.

دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی خاطرنشان کرد: کلیه دانشجویانی که در آزمون پیش کارورزی اسفند 94 مردود شده اند و مجوز شرکت در آزمون بعدی را دارند، می توانند پس از ثبت نام در دانشگاه محل تحصیل در این آزمون شرکت نمایند.

وی افزود: ضروری است دانشگاههای علوم پزشکی و نیز دانشگاه آزاد اسلامی، حداکثر تا روز چهارشنبه 15 اردیبهشت فهرست اسامی و مشخصات داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون را به معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام نمایند.

دکتر چنگیز با بیان اینکه دانشجویان متقاضی از دانشگاههای خارج از کشور که در آزمون پیش کارورزی اسفند 94 مردود شده اند بایستی مستقیما از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نسبت به ثبت نام و طی فرآیند اداری اقدام نمایند، اظهار داشت: با توجه به ترکیب شرکت کنندگان در این آزمون، نمره حدنصاب قبولی مشابه آزمون اسفند 1394، و برابر 98 خواهد بود.

دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی تاکید کرد: نتایج نهایی آزمون پس از بررسی اعتراضهای احتمالی به کلید پاسخنامه، در روز 30 اردیبهشت 1395 توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به شرکت کنندگان و دانشگاههای محل تحصیل ایشان اعلام خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت در این آزمون نیز به عنوان یک نوبت از نوبت های مجاز شرکت دانشجو در آزمون پیش کارورزی محسوب خواهد شد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده