ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هدف تجاوز عربستان به یمن از نگاه انصارالله

هدف تجاوز عربستان به یمن از نگاه انصارالله

ایرنا/ پایگاه گروه انصار الله یمن هدف واقعی عربستان از تجاوز به این کشور را ویران کردن آن از طریق فریب خوردگان وافراد نادانی دانست که گمان می کنند تجاوزکاران سعودی برایشان دل می سوزانند وقصد دارند آنها را به قدرت بازگرداند و دشمنان سیاسی آنها را از میان بردارند.

این پایگاه افزود: کسانی که گمان می کنند عربستان ومزدورانش بدنبال بازگرداندن آن چیزی است که قدرت مشروع می دانند سخت در اشتباهند وگرنه چرا عبدربه منصور هادی رییس جمهور فراری وخالد بحاح نخست وزیر مستعفی وی به عدن باز نمی گردند .
کسانی که گمان می کنند عربستان می تواند این هدف را محقق ساخته ومزدوران خود را پس از شکست های مفتضحانه در کنترل واقعی عدن به صنعا بازگرداند اشتباه می کنند.
نه عربستان ونه آمریکا برای اهداف ذکر شده تلاش نمی کنند زیرا اگر خواستار ایجاد یک قدرت مشروع وخارج ساختن یمن از جنگ ودرگیری بودند راه ساده تر و کم هزینه تری از جنگ و این همه کشتار وجود داشت وآن هم راهکارسیاسی بود .
این تجاوز وجنگ راه را بر هر گونه حل وفصل ومذاکره بین نیروهای سیاسی می بندد. برای کشورهای تجاوزگر کشته شدن یمنی ها وحتی مزوران خودشان که با پول خریده شده اند ارزشی ندارد چون آنها را متقاعد کرده است که به وظیفه خود در بازگرداندن آنها به قدرت پس از حذف مخالفانشان عمل می کند در حالی که تنها ابزاری برای از بین بردن یمن وایجاد درگیری های داخلی هستند.
تنها هدف عربستان وامریکا این است که یمن ویران شده وهیچ طرفی نتواند در آن به قدرت برسد واوضاع این کشور از سوریه وعراق هم بدتر شود .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X