هشدار خطیب جمعه نجف درباره خطر کنفرانس دوحه

هشدار خطیب جمعه نجف درباره خطر کنفرانس دوحه

العالم/ خطیب نماز جمعه نجف اشرف هدف از کنفرانس دوحه را ضربه زدن به عراق دانست.
"صدر الدین قبانجی" گفت: مردم عراق از قطر انتظار دارند که نقش دیگری را ایفا کند و با محکوم کردن داعش از تجربه عراق حمایت کند.
وی افزود: کنفرانس دوحه مسیر اشتباهی را در پیش گرفت، زیرا هدف آن آشتی نبود، و تنها کاری که در آنجا صورت گرفت میزبانی از گروه خاصی بود که خواستار ساقط کردن تجربه عراق است.
قبانجی خاطرنشان کرد: عراق در گذشته با 3 اقدام برای ضربه زدن و ساقط کردن تجربه این کشور مواجه شد، نخستین اقدام فتنه طایفه‌ای بود که عراق موفق شد با این فتنه مقابله کند و نظر مرجعیت در این زمینه تعیین کنده بود. اقدام دوم ایجاد داعش در عراق و منطقه بود که با حمایت منطقه ای و بین المللی صورت گرفت و امروز همه می بینند که این اقدام نیز شکست خورد.

قبانجی ادامه داد: سومین اقدام، فتنه سیاسی و سوار شدن بر موج تظاهرات و سوء استفاده از آن برای ساقط کردن تجربه عراق بود که این اقدام نیز با دوراندیشی مرجعیت و بیداری مردم شکست خورد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هشدار خطیب جمعه نجف درباره خطر کنفرانس دوحه» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X