ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اسقف فلسطینی: در مقابل آپارتاید رژیم صهیونیستی تسلیم نمی شویم

اسقف فلسطینی: در مقابل آپارتاید رژیم صهیونیستی تسلیم نمی شویم

العالم/ رییس اسقف های سبسطیه روم ارتدکس با اشاره به سیاستهای جنایتکارانه آپارتاید رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، تأکید کرد که ما در مقابل این سیاستها تسلیم نمی شویم.

به گزارش "مرکز اطلاع رسانی فلسطین" اسقف "عطا الله حنا" در ملاقات با هیات فرانسوی در منطقه "بئر عونا" در "بیت جالا" گفت: هر شخصی دارای وجدان و احساس انسانی اقدام های اشغالگران علیه مردم فلسطین که پلیدترین سیاست های نژادپرستانه را علیه آن اجرا می کند ومقدسات و موسسات ما به ویژه در شهر قدس را که اشغالگران قصد بلعیدن کامل آن را دارند، نمی پذیرد.
وی ادامه داد، ما مسیحیان فلسطین تماشاچی این رویداها نیستیم و ساکت و دست بسته در برابر این تعدی علیه مردم نمی مانیم. ما بخشی از فلسطین مقدس هیتم و به خاک آن عشق می ورزیم و بر اساس ارزش های ایمانی، اخلاقی و ملی از این ملت دفاع می کنیم و همواره از عدالت مساله فلسطین که مردمی تحت اشغال هستند و حقی که برای آن مبارزه می کند و برای آزادی می جنگد، حمایت می کنیم.
حنا گفت، اشغالگران این سرزمین و پایداری مردم فلسطین و تمسکش به این سرزمین را هدف قرار داده و درختان زیتون را ریشه کن می کنند، آنان می خواهند دیواری بسازند که مدعی اند برای حفظ امنیتشان است اما در واقع دیواری مبتنی بر نژادپرستی، کینه، نفرت، ظلم، تبعیض نژادی و جداسازی برادر و برادر دیگرش است.
وی تأکید کرد ملت فلسطین می کوشد با آزادی و کرامت در وطنش زندگی کند و حق دارد در برابر ظلم بایستد و ذلت و بی حرمتی با کرامت و حق حیاتش را نپذیرد.
عطا الله حنا با اشاره به سیاستهای جنایتکارانه آپارتاید رژیم اشغالگر علیه ملت فسلطین، تأکید کرد: هزینه هرچه که باشد ما هیچگاه دربرابر این سیاستها تسلیم نمی شویم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X