ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اشتاین مایر خواستار حضور افراطیون در گفتگوهای سوریه شد

اشتاین مایر خواستار حضور افراطیون در گفتگوهای سوریه شد

مهر/ وزیر امورخارجه آلمان در گفتگویی خواستار حضور و مشارکت معارضین افراطی سوری در گفتگوهای سوریه شد.

« فرانک - والتر اشتاین مایر» وزیر امور خاجه آلمان در گفتگو با روزنامه فرانکفورترآلگماینه اظهار داشت: حدود پنج سال از درگیری های داخلی در سوریه می گذرد و هنوز راه حلی برای اتمام این مناقشات پیدا رنشده است.
وی در ادامه افزود: در مسیر روند گفتگوهای صلح سوریه باید به بررسی شرکت کنندگان و طرف های گفتگو توجه داشت. به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده تا اسلامگرایان هم با حضور در روند گفتگوهای صلح سوریه شرکت کنند.
اشتاین مایر همچنین گفت: برلین در این خصوص موضع واضح و روشنی دارد.
وزیر امورخارجه آلمان با اشاره به موضع روسیه در این زمینه اظهار داشت: روسیه بر خلاف ما مخالف حضور گروه های جیش الاسلام و احرارالشام در روند گفتگوهای حل بحران سوریه در ژنو است.
شمار زیادی از دیپلماتها با حضور در ژنو از روز دوشنبه به بررسی راهکارهای لازم در خصوص حل بحران سوریه خواهند پرداخت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X