ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرونده خودرو فراخوان‌های جدید تویوتا

پرونده خودرو/ فراخوان‌های جدید تویوتا

پدال/ به‌تازگی شعبه‌ی آمریکای شمالی تویوتا فراخوان‌های جداگانه‌ای را برای 17 هزار خودرو اعلام کرده است.

اولین فراخوان درمجموع 12400 دستگاه لکسوس ES 350 و 4170 دستگاه تویوتا راو 4 و 90 دستگاه لکسوس RX 350 را شامل می‌شود که همگی مدل سال 2016 هستند. مشکل این خودروها به مونتاژ فعال‌کننده‌ی ترمز برمی‌گردد که باعث اختلال در عملکرد سیستم ترمز و اجزای آن ازجمله ABS، کنترل کشش و کنترل پایداری خودرو می‌شود.
با نقص این بخش از سیستم، عملکرد کنترل پایداری با اشکال مواجه می‌شود که این هم به‌نوبه‌ی خود باعث افزایش ریسک تصادف خواهد شد. تویوتا اعلام کرده که در اولین فرصت مشتریان را آگاه خواهد کرد و در هماهنگی با نمایندگی و طی دوره‌ای خاص به حل این مشکل خواهد پرداخت.
دومین فراخوان 230 دستگاه تویوتا سی‌یِنا 2016 را دربرمی گیرد. علت فراخوان هم به امکان اشکال در مونتاژ تنظیم‌کننده‌ی ارتفاع کمربند ایمنی مربوط می‌شود که ممکن است در تصادف‌های شدید از ستون جدا گردد. اگر چنین اتفاقی بیفتد، احتمالاً کمربند ایمنی قادر به حفظ سرنشینان نخواهد بود و ریسک جراحات را افزایش خواهد داد.

تمامی تعمیرات و رفع ایرادات به‌صورت رایگان توسط نمایندگی‌های تویوتا انجام خواهد شد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده