ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اظهارات منسوب به معاون رئیس جمهور علیه یک استاندار تکذیب شد

اظهارات منسوب به معاون رئیس جمهور علیه یک استاندار تکذیب شد

ایرنا/ بر اساس پیگیری های انجام شده ، اظهارات منسوب به یکی از معاونان رئیس جمهوری علیه استاندار خراسان شمالی که توسط یکی از نمایندگان این استان مطرح شده بود ، تکذیب شد.

به گزارش ایرنا ، این معاون رئیس جمهوری با اشاره به اینکه به طور معمول نمایندگان مجلس با معاونان رئیس جمهوری و وزیران و مدیران دولتی در تهران در خصوص موضوعات حوزه های انتخابیه نظرات خود را در میان می گذارند با تایید گفت وگوی یکی از نمایندگان خراسان شمالی با ایشان در خصوص استاندار تصریح کرد : نه تنها هیچگونه مطلبی علیه سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی بیان نکرده است بلکه در مقابل اظهارات این نماینده ، به ایشان نیز گفتم ' استاندار شما فردی دلسوز، پیگیری و توانمند هستند .'
در فروردین ماه سالجاری یکی از نمایندگان فعلی حوزه انتخابیه خراسان شمالی انتقادات تندی را علیه استاندار خراسان شمالی مطرح و از قول یکی از معاونان رئیس جمهوری مدعی شد که استاندار یکی از غضنفرهای دولت است و باید عزل شود !
این اظهارات و انعکاس آن در فضاهای مجازی و بویژه از کانال رسمی تلگرامی این نماینده باعث شد فضای سیاسی استان بویژه بعد از انتخابات با شکوه 7 اسفند تحت تاثیر شایعات مختلفی قرار گیرد تا جاییکه برخی ها نام افرادی را به عنوان جایگزین استاندار مطرح می کردند.
این رفتار و ادبیات نامناسب از سوی یکی از نمایندگان بویژه کسی که منتخب انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از یکی از حوزه های انتخابیه خراسان شمالی نیز شده است ، باعث شد کام مردم این استان باوجود حماسه آفریینی بی نظیر در سطح کشور تلخ شود .
بر همین اساس اکثر نمایندگان منتخب دوره دهم مجلس شورای اسلامی که همسو با دولت و از پایگاه اصلاح طلبی برخوردار هستند در واکنش به این اظهارات علیه استاندار، منش و تدبیر دولت در حوزه عملکردی با توجه به شرایط خاص کشور را، بویژه عملکرد دولت در انتخابات 7 اسفند قابل دفاع و حمایت اعلام کردند.
دکتر هادی قوامی رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی و عضو شورای اقتصاد روز چهارشنبه در تماس با ایرنا ، با اشاره به اینکه مصاحبه روز گذشته ایرنا به دلیل اختلالات تلفنی ناتمام مانده است، تصریح کرد: با پیگیری اظهارات این نماینده خراسان شمالی از معاون رئیس جمهوری و بیان جملات مطرح شده به نقل از ایشان ، وی تاکید کرده است به هیچ عنوان چنین جملاتی از ایشان علیه استاندار بیان نکرده است.
به گفته وی ، این معاون رئیس جمهوری با اشاره به اینکه منش و شیوه دولت تدبیر و امید با دولت قبلی متفاوت است تصریح کرده است : بیان چنین جملاتی در شان دولت و مسئوولان آن نیست.
دو منتخب حوزه انتخابیه بجنورد در مجلس شورای اسلامی بجنورد نیز در جلسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان خراسان شمالی بر حمایت خود از سیدعلی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی تصریح کردند.
علی اکبری گفت: هم شعارهای تبلیغاتی ما و هم محل رشد و پرورش ما دولت بوده است و تردید نداریم که در سیاست همراهی با دولت و استاندار فعلی می توان به توسعه استان دست یافت.
وی با اشاره ضمنی به رویکرد یکی از نمایندگان استان در مخالفت با استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: ما وجود استاندار کنونی را نقطه قوت استان می دانیم.
علی قربانی منتخب دیگر مردم حوزه انتخابیه بجنورد نیز گفت: در شرایط کنونی نمی توان به صورت فردی تصمیم گرفت و ما با حضور در فراکسون اصلاح طلبان و همراهان دولت، در همه مسائل بین المللی، کشوری، استانی و شهرستانی ، اظهار نظر خواهیم کرد.
وی نیز با اعلام حمایت قاطع خود از استاندار کنونی تصریح کرد: انتخاب ما که برخاسته از دولت بوده و شعارمان همراهی با دولت بوده است و اعتماد مردم به ما و اصلاح طلبان، وظیفه ما نمایندگان و استاندار را برای خدمت به مردم خراسان شمالی ، سنگین کرده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده