ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کفاشیان: صبر من روبه اتمام است

کفاشیان: صبر من روبه اتمام است

کاپ/ رئیس فدراسیون فوتبال گفت: به هر حال می دانیم که شان مربیان ایرانی بالاست و باید به بهترین مربیانی که انتخاب کردیم بهترین پول را پرداخت کنیم.
علی کفاشیان در رابطه با اختلافات میان اسدی و کی روش اظهار داشت: این ماجرا یکی، دو هفته ای است با شیطنتی که انجام داده اند در رسانه ها مطرح شده است. البته من چند باری هم با آقای کی روش و هم با اسدی صحبت کردم و از آنها خواستم که دیگر علیه یکدیگر اظهار نظر نکنند. البته طبق قراردادی که با کی روش داریم از او خواستیم که دیگر بدون هماهنگی هیچ مصاحبه ای خارج از حیطه تیم ملی انجام ندهد تا بلکه هرچه زودتر این ماجرا فیصله پیدا کند.
وی همچنین در واکنش به اینکه پس چرا شما اعلام کردید باید در فدراسیون آزادی بیان وجود داشته باشد عنوان کرد: آن آزادی بیان را من به شوخی اعلام کردم. حالا بالاخره هم یک صبر و تحملی دارم و اگر قرار باشد این ماجرا ادامه پیدا کند واکنش های تندتری نشان می دهم. دیروز هم حتما در لحن صحبت های من عصبانیت را شاهد بودید.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره تفاهم نامه ای که با نروژی ها امضا کرده تصریح کرد: این تفاهمنامه بیشتر به فوتبال بانوان برمیگردد. نروژی ها می خواهند در این منطقه آموزشی را برای فوتبال بانوان آسیایی برگزار کنند. آنها ادعا می کنند 2500 مربی تربیت شده دارند که می توانند با استفاده از آنها فوتبالیست های خوبی را تحویل دهند. البته هزینه این آموزش را نیز خود نروژ پرداخت می کند و آنها به کشورمان می آیند و آموزش فوتبال بانوان را به استعدادهایی که ما داریم انجام خواهند داد.
کفاشیان همچنین درباره قرارداد مربیان تیم های پایه گفت:ما قرارداد تمام تیم های پایه را تنظیم کرده و با آنها به توافق رسیده ایم. در واقع این قراردادها امضا شده و هیچ مشکلی برای ادامه کار مربیان تیم های پایه وجود ندارد.
وی در پاسخ به این سوال که فکر نمی کنید مبالغ قراردادها کم باشد، بیان داشت: قراردادها که کم است چون ما از نظر مالی در مضیغه قرار داریم. به هر حال می دانیم که شان مربیان ایرانی بالاست و باید به بهترین مربیانی که انتخاب کردیم بهترین پول را پرداخت کنیم اما به هر حال به خاطر محدودیت هایی که داریم این مربیان نیز قبول کردند که با این شرایط کار کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده