ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حمله جدید دبیر کل به سرمربی تیم ملی متاسفم فرگوسن چنین شاگردی داشته!

حمله جدید دبیر کل به سرمربی تیم ملی/ متاسفم فرگوسن چنین شاگردی داشته!

کاپ/ دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: آقای شاگرد فرگوسن! در حیطه اختیارات شما نیست به دبیرکل فدراسیون فوتبال که تحت قرارداد آن هستید تذکر بدهید.
همه به یاد دارند که کی‌روش در زمانی که قصد جدایی از تیم ملی را هم داشت با علیرضا اسدی نشستی را برگزار کرده بود و پس از آن در یک کنفرانس خبری تاکید کرد که اسدی به پدران و اعضای خانواده او و دستیارانش توهین کرده است.
اتفاقات آن جلسه آغاز تمام درگیری‌های این دو نفر بود. چرا که کی‌روش هم فهمید که اسدی گزینه مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان است و با توجه به سابقه بد اختلافات این مربی با محمود گودرزی، گویا این سوءتفاهم به وجود آمد که وزارت ورزش اسدی را دبیرکل فدراسیون فوتبال کرده است تا مقدمات جدایی این مربی از تیم ملی را فراهم کند.
علیرضا اسدی درباره اتفاقات آن جلسه هنوز هم هیچ حرفی در رسانه‌ها به زبان نیاورده است. او درباره آخرین صحبت‌های کی‌روش و این مساله می‌گوید: «شاگرد فرگوسن اگر حرفی را در ملا عام در یک برنامه تلویزیونی زده است، باید هم جوابش را در همان ملأعام و برنامه تلویزیونی بگیرد. این تنها راه برقرار کردن عدالت است. هرچند که خیلی‌ها دوست ندارند این مناظره برگزار شود چون منافع‌شان به خطر می‌افتد. من به صراحت گفتم که به هیچ عنوان در هیات رییسه با کی‌روش جلسه‌ای برگزار نخواهم کرد. او تحت قرار فدراسیون و جایگاهش هم مشخص است و سرمربی تیم ملی است. من به عنوان دبیرکل هیچ صحبتی در هیچ جلسه‌ای به جز مناظره با ایشان ندارم. اگر هم اصرار به مناظره دارم فقط برای این است که حقایق را در مناظره به مردم اعلام کنم. دوستانی هم که چنین پیشنهادی داد‌ه‌اند لطفا دیگر چنین پیشنهاداتی را مطرح نکنند. موضوعی در یک فضای عمومی و در رسانه‌ ملی مطرح شده و اتهامی زده و حالا می‌خواهید ادامه بحث در محفل خصوصی داشته باشید؟ این زرنگ بازی نیست؟ اینکه اسم یک نفر را در رسانه ملی ببرید و به او اجازه دفاع ندهید در همان فضا از خود دفاع کند عین بی‌عدالتی نیست؟»
«شاگرد فرگوسن بهتر نیست حد و حدود خود را رعایت کند؟» اسدی با این مقدمه هم پاسخ صحبت‌های اخیر سرمربی تیم ملی ایران را داد و گفت: «آقای شاگرد فرگوسن نمی‌دانید برکناری دبیرکل فدراسیون فوتبال به عنوان بالاترین مقام اجرایی کوچک‌ترین ارتباطی به شما ندارد؟ اگر عنوان شده من در کار تیم ملی دخالت می‌کنم پس این صحبت شاگرد فرگوسن چه معنایی دارد؟ آیا دخالت در امور فدراسیون و مسائلی که به او مرتبط نمی‌شود، نیست؟ من متاسفم که فرگوسن چنین شاگردی داشته است! البته کی‌روش حق دارد این صحبت‌ها را مطرح کند. چون خیلی از این صحبت‌ها حرف‌های خودش نیست و ‌ای کاش بر اساس خواست خودش به مناظره برنامه نود بیاید و پاسخ حرف‌هایش را در مقابل مردم بشنود! چون من خیلی از حرف‌ها را برای گفتن دارم که بدون هیچ ابایی آنها را مطرح خواهم کرد. اما کی‌روش و دوستانش همیشه دوست داشته‌اند دبیرکل فدراسیون فوتبال آدمی ترسو، بی‌سواد، بدون منطق، دروغگو و ناتوان در مقابل و تحت امر آنها باشد. اما آنها در این زمینه بدشانسی آورده‌اند. چون هیچ کدام از این خصوصیات در علیرضا اسدی وجود ندارد. من جرات دارم و پای حرفم می‌ایستم و هیچ‌وقت هم عقب‌نشینی نمی‌کنم. ترسی هم از سناریونویس‌ها ندارم. چون می‌دانم چه بازی را به راه انداخته‌اند. من تاسف می‌خورم که شاگرد فرگوسن حیطه اختیارات خود را نمی‌داند و درباره مدیری که از او بالاتر است چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کند. اما همین‌‌جا یک پیغام مهم برای کی‌روش و سناریونویس‌ها دارم. دوره دخالت شما در امور فدراسیون فوتبال تمام شد. دوره خیلی‌ چیزها در فدراسیون فوتبال دیگر تمام شده است و من اینجا هستم که جلوی خیلی از کارها را بگیرم. همان طور که تا به امروز گرفته‌ام! ضمنا درآمدزایی و مسائل مربوط به سربازها و خیلی مسائل دیگر که آنها را مطرح کرده‌اند در حیطه وظایف دبیرکل فدراسیون نیست. دبیرکل فدراسیون وظیفه سازمانی‌اش سازماندهی امور فدراسیون و کمیته‌ها و کارمندان است. دبیرکل فدراسیون تدارکاتچی جنابعالی نیست و امور مربوط به درآمدزایی هم بر عهده کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون و رییس و سایر مقامات است. آقای شاگرد فرگوسن! در حیطه اختیارات شما نیست به دبیرکل فدراسیون فوتبال که تحت قرارداد آن هستید تذکر بدهید!»
اسدی وارد بازی‌ای شده است که خودش تاکید دارد به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد. او اما با یک جمله کلیدی سرنخ‌هایی از مسائل پشت پرده به مردم می‌خواهد بدهد. او می‌گوید: «کی‌روش صحبت‌های نادرستی را علیه من مطرح کرده است. من هیچ‌وقت مخالف حضور او در تیم ملی نیستم. اما امیدوارم ادبیاتش را از این به بعد وقتی که می‌خواهد درباره من حرف بزند درست کند. این پیغام را در اصل به صحنه‌گردان‌ها و سناریونویسانی می‌دهم که استعفای من از انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی خواب را از چشمان آنها ربوده است!! من از اصول خودم کوتاه نمی‌آیم و بازی شما را به خوبی بلدم. من از آن هجمه‌های رسانه‌ای که پیش از این مخالفان خود را با کمک آنها نابود می‌کردید هم نمی‌ترسم و می‌بینید که سر حرفم برای برگزاری مناظره هستم و اگر می‌بینید که قبول نمی‌کنم در جلسه هیات‌رییسه با شاگرد فرگوسن حرف بزنم، دلیلش این است که بر اساس بازی و خواست آنها حرکت نمی‌کنم. من ذهن مردم را روشن می‌کنم. اگر برای مناظره آدم آماتوری هستم، سوالم این است که شاگرد فرگوسن چرا تا این حد درباره من حرف می‌زند! ضمن اینکه حرف او درباره رفتن از فدراسیون هم برایم اهمیتی ندارد. چون این حرف حرف سناریونویس‌هاست و من در زمان خودش جواب قاطعی به کی‌روش و سناریونویس‌ها می‌دهم؛ جایی که مردم قاضی آن باشند. نه افرادی که از مصاحبه‌ها و اظهارنظرها و رفتارهای‌شان پیداست که از قضایای به وجود آمده برای اهداف انتخاباتی خود در فدراسیون فوتبال دارند نهایت استفاده را می‌برند. من ذهنم و قلبم و ظاهرم و حرف‌هایم یکی است. درباره آن جلسه خصوصی‌ام با کی‌روش و خیلی از مسائل سکوت کرده‌ام. اما مردم ایران و اهالی فوتبال خوب بدانند که تا آخرش ایستاده‌ام و منتظر جسارت حضور در مناظره توسط آنهایی که من را آماتور می‌نامند، هستم!»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده