ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ایمنی صنعتی چگونه کسب و کار شما را نجات می دهد؟

ایمنی صنعتی چگونه کسب و کار شما را نجات می دهد؟

رپرتاژ آگهی/ در محیط های صنعتی با وجود ماشین آلات و ابزار فراوان، غالباً کارگران در معرض خطرات گوناگون قرار دارند. با پیشرفت فن آوری و افزایش کاربرد ماشین آلات در تولید نیز مخاطرات و احتمال بروز حوادث در این گونه محیط ها فزونی می گیرد. علمی است که در پیشگیری از بروز حوادث در محیط کار به یاری انسان می شتابد و همواره در راستای حفاظت و حراست از نیروی کار و سرمایه گام بر می دارد.
یک مکان، یک کار معین و یا یک دستگاه، زمانی ایمن می باشد که احتمال خطر مرگ، مجروح شدن و یا ابتلا به بیماری برای کسانی که در آنجا بوده یا با آن دستگاه کار می کنند، در حد قابل قبولی پایین باشد. به طور کلی، می توان چنین گفت که میزان خطر قابل قبول با پایین آمدن سطح ایمنی، افزایش و با افزایش سطح ایمنی کاهش می یابد. در واقع بهداشت حرفه ای بیماری ها را کاهش می دهد و ایمنی صنعتی به کاهش تمام خطرات می پردازد.
ایمنی صنعتی عبارت است از ”مقررات یا نظامی که برای کاهش وقوع حوادث از طریق حذف یا کنترل خطرات به کار می روند"
چون تا زمانی که مدیران اهمیت ایمنی صنعتی را درک نکنند، ایمنی و بهداشت جایگاه اصلی خود را در صنعت نمی یابد و در این بین، کارگران زحمتکش که مهم ترین هدف ایمنی و بهداشت، حفظ سلامت آن ها می باشد، لطمه می بینند...
مرکز پارس با توجه به نیاز جامعه و با توجه به اهمیت این موضوع، اقدام به برگزاری دوره ی آموزش مجازی HSE Plan نموده است. علاقمندان می توانند با ثبت نام به صورت آنلاین و گذراندن این دوره به صورت غیر حضوری و مجازی و ارسال مقاله ی پایانی، گواهینامه ی معتبر ایمنی صنعتی را دریافت نمایند.
3 گام تا دریافت مدرک معتبر ایمنی صنعتیHSE Plan
گام اول: ثبت نام به صورت آنلاین از طریق وب سایت مرکز به نشانی
گام دوم: دریافت بسته ی آموزشی و دسترسی به محتوای آموزشی به صورت آنلاین
گام سوم: ارسال مقاله ی پایان دوره (به عنوان آزمون) و دریافت مدرک معتبر ایمنی صنعتیHSE Plan
هم اکنون برای دریافت یک مشاوره ی رایگان، کلمه ی "HSE Plan" را به ۳۰۰۰۶۰۱۶ ارسال نمایید.
اطلاعات بیشتر:


تلفن های مرکز:
۸ الی ۰۳۱-۹۵۰۲۲۴۴۴
شماره تماس پشتیبانی ۲۴ ساعته ی مرکز:
۰۹۱۹۷۸۰۰۱۸۸، ۰۹۱۹۵۷۵۷۳۰۰، ۰۹۱۹۵۷۵۷۲۰۰، ۰۹۱۹۵۷۵۷۱۰۰، ۰۹۱۳۰۰۰۱۸۶۶

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده