تهدید دوباره سرخ‌پوشان پول نرسد تمرین نمی‌کنیم!

تهدید دوباره سرخ‌پوشان/ پول نرسد تمرین نمی‌کنیم!

ایسکا نیوز/ اگر تا روزشنبه هفته آینده پولی به حساب بازیکنان پرسپولیس واریز نشود، شاگردان برانکو به اعتصاب خود ادامه داده و بازهم ازتمرین کردن خودداری خواهند کرد. پس ازجلسه عصر چهارشنبه علی اکبرطاهری با بازیکنان پرسپولیس تصمیم گرفته شد تمرینات تیم تا روزشنبه تعطیل اعلام شود.
قرار است طی این دو روز باشگاه پولی فراهم کرده و به حساب بازیکنان واریزکند. طاهری حتی دراین نشست برای دادن آرامش، به بازیکنان وعده داد تا 10 روز آینده مطالبات معوقه فصل گذشته نیزپرداخت خواهد شد.
در این راستا گفته می شود بازیکنان پرسپولیس دراین تعطیلات با یکدیگر تماس تلفنی گرفته و قرار گذاشتند چنانچه تا روز شنبه پولی به حساب آنها واریز نشود بازهم تعطیلی تمرینات را تمدید کنند!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تهدید دوباره سرخ‌پوشان پول نرسد تمرین نمی‌کنیم!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات