ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

درخواست پزشکان بر حذف اسرائیل از انجمن جهانی پزشکی

درخواست پزشکان بر حذف اسرائیل از انجمن جهانی پزشکی

حوزه/ ۷۱ پزشک انگلیسی به دلیل شکنجه فلسطینیان به دست پزشکان اسرائیلی، خواستار اخراج گروه اسرائیلی از انجمن جهانی پزشکی شده اند.

به گزارش رسانه های خبری گروهی از پزشکان انگلیسی قصد دارند اسرائیل را از انجمن جهانی پزشکی اخراج کنند.
به گفته منابع خبری، 71 پزشک انگلیسی اخیرا با این انجمن تماس گرفته و به دلیل شکنجه فلسطینیان به دست پزشکان اسرائیلی، خواستار اخراج گروه اسرائیلی از میان خود شده اند.
از مدت‌ها پیش نیز پزشکان اسرائیلی به جرم همدستی در شکنجه زندانیان فلسطینی در زندان‌های اسرائیل متهم بوده‌اند.
بعضی اساتید یهودی نیز معتقد به بایکوت رژیم صهیونیستی اند
باسیل قتاس یکی از پزشکان این لیست با اشاره به بایکوت اسرائیل گفت: این پزشکان به عنوان شاهدان دانشگاهی، هیچ اقدامی برای جلوگیری از اشغال بکار نبرده‌اند. حتی بعضی اساتید یهودی نیز معتقد به بایکوت رژیم صهیونیستی هستند، چرا که بایکوت را بهترین راه برای مجازات اسرائیل بدون خونریزی می‌دانند.
مسئولین صهیونیستی از این بایکوت‌ها به وحشت افتاده‌اند، چرا که می‌ترسند مانند دومینو اثر کرده و انجمن‌های علمی دیگر را تشویق به چنین اقداماتی کند.
رژیم صهیونیستی در سال‌های اخیر تلاش‌های زیادی برای جلوگیری از رشد روزافزون حرکت کمپین بایکوت اسرائیل داشته است، چرا که این کمپین فلسطینی اخیرا به موفقیت‌های زیادی در سطح بین‌المللی هم در میان دانشگاهیان و هم هنرمندان دست یافته است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X