ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تقویم آموزشی دانشگاه‌های کشور منتشر شد

تقویم آموزشی دانشگاه‌های کشور منتشر شد

باشگاه خبرنگاران/ اغلب دانشگاه‌های کشور اواخر شهریورماه کلاس‌های خود را در تمامی مقاطع برگزار خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛دانشگاه‌های سراسری کشور تقویم آموزشی نیمسال اول 95-94 خود را منتشر کردند. طبق این تقویم، تاریخ شروع کلاس‌های دانشگاه امیرکبیر، علم و صنعت، تهران و اصفهان 21 شهریورماه است.

دانشگاه امیرکبیر:

پذیرفته‌شدگان و دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه امیرکبیر از شنبه 14 شهریورماه تا یکشنبه 15 شهریورماه مهلت دارند برای ثبت‌نام به دانشگاه مراجعه کنند. تاریخ ثبت‌نام برای دانشجویان کارشناسی ارشد این دانشگاه نیز 15 و 16 شهریورماه می‌باشد. پذیرفته‌شدگان و دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سایت aut.ac.ir اطلاعیه‌های مربوط به ثبت‌نام را مطالعه و اقدامات لازم را انجام دهند.

دانشگاه تهران:

طبق اطلاعیه دانشگاه تهران متقاضیان فقط تا شنبه 14 شهریورماه مهلت دارند در رشته‌ی مورد نظر خود ثبت‌نام کنند، البته قابل ذکر است مهلت ثبت‌نام از هفتم شهریورماه آغاز شده و شروع کلاس‌ها 21 شهریورماه است.

دانشگاه شهید بهشتی:

دانشگاه شهید بهشتی نیز دو نوبت ثبت‌نام حضوری و غیرحضوری را برای دانشجویان خود در تقویم آموزشی جا داده است. دانشجویان می‌توانند از چهارشنبه 25 تا 28 شهریورماه جاری جهت ثبت‌نام غیرحضوری خود به سایت golestan.sbu.ac.ir مراجعه کنند البته توصیه می‌شود قبل از اقدام به ثبت‌نام غیرحضوری کلیه اطلاعیه‌ها و راهنمایی‌های موجود در سایت خود دانشگاه به دقت مطالعه شود. ثبت‌نام حضوری دانشجویان نیز 29 شهریور آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد.

این دانشگاه برای پذیرفته‌شدگان خود مهلت دو روزه‌ی ثبت‌نام غیرحضوری، از 14 تا 15 شهریورماه را برنامه‌ریزی کرده است. البته ثبت‌نام حضوری برای دوره‌های روزانه، نوبت دوم و مجازی 16 تا 18 شهریورماه و برای پردیس خودگردان 23 شهریورماه با محدودیت‌ زمانی و بر اساس حروف الفبای داوطلب در نظر گرفته شده است. و بر اساس تقویم آموزشی منتشر شده دانشگاه شهید بهشتی شروع کلیه کلاس‌ها اول مهرماه است.

دانشگاه صنعتی شریف:

کلیه‌ی دانشجویان و پذیرفته‌شدگان دانشگاه صنعتی شریف در مقطع کارشناسی از 14 شهریورماه به مدت سه روز و مقطع تحصیلات تکمیلی از 18 شهریورماه به مدت سه روز مهلت ثبت نام دارند. این دانشگاه دانشجویان را ملزم به حضور در کلاس‌ها از 28 شهریورماه کرده است.

دانشگاه علم و صنعت:

دانشگاه علم و صنعت از شنبه 14 شهریورماه به مدت پنج روز تا تاریخ 18 شهریورماه را زمان ثبت‌نام متقاضیان کلیه مقاطع اعلام کرده است.

دانشگاه بوعلی سینا همدان و دانشگاه صنعتی اصفهان:

در همدان نیز دانشگاه بوعلی سینا از 12 شهریور تا شنبه 14 شهریورماه به پذیرفته‌شدگان مهلت ثبت‌نام به صورت غیرحضوری داده و این افراد از 16 شهریور به مدت دو روز می‌توانند جهت ثبت‌نام حضوری اقدام کنند. ثبت‌نام غیرحضوری دانشگاه صنعتی اصفهان هم مشابه دانشگاه بوعلی صورت می‌پذیرد اما برای ثبت‌نام غیرحضوری مهلت سه روزه از 23 شهریورماه اختصاص داده شده است. تاریخ شروع کلاس‌ها روز شنبه 21 شهریورماه می‌باشد و حضور کلیه ثبت‌نام شدگان دانشگاه صنعتی اصفهان از همین تاریخ الزامی است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده