ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یک روز گذر زندگی را در آیینه خواهیم دید

یک روز گذر زندگی را در آیینه خواهیم دید

برترین ها/ زندگی در حال گذر است . . .
آیا در هفته یا در سال چند بار فکر می کنیم که حتماً و باید ، روزی از دنیا بریم ؟
ما در این دنیا به واقع مسافر هستیم ، کوچک به دنیا می آییم با بدنی ضعیف و کم کم بزرگ می شویم و به بلوغ می رسیم ، کم کم امتحان می شویم و کم کم فرسوده می شویم و روزی در حالی که پوستمان چروک هایی بسیار دارد ، چند لحظه بعد ... صدای نفس کشیدنمان دیگر به گوش نمی رسد.
اما تا زمانی که در دوران جوانی هستیم ، شاید اینقدر سرگرم زیبایی های دنیاییم ، که از سازنده این زیبایی ها غافل می شویم.
قرآن کریم می فرماید: الله الّذی خَلَقَکُم مِن ضَعفٍ ثُمَّ جَعَلَ مِن بَعدِ ضَعفٍ قُوَةً ثُمَّ جَعَلَ مِن بَعدِ قُوَّةٍ َضعفاً وَشَیبَةً یَخلُقُ مایَشاءُ وَ هُوَالعَلیمُ القَدیرُ ؛
"خدا همان کسی است که شما را آفرید درحالی که ضعیف بودید، سپس بعد از ناتوانی، قوت بخشید و باز بعد از قوت، ضعف و پیری قرار داد .او هرچه بخواهد می آفریند و دانا و تواناست. "

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده