واکنش اینستاگرامی روحانی معروف در مورد برجام و آخر دنیا

واکنش اینستاگرامی روحانی معروف در مورد برجام و آخر دنیا

شفاف/ حجت الاسلام زائری در اینستاگرام خود درباره برجام و وضعیت امروز جامعه ایرانی نوشت: بدترین چیزی که از طریق شکست ما در برجام ممکن است حاصل شود تصور کنید ! هر چه باشد ما الآن داریم به بدترش مبتلا می شویم و حواسمان نیست ! فوق فوقش آمریکا لشکر کشی می کند و ایران را به اشغال درمی آورد ؟ الآن نگاهی به دور و بر خودتان بیاندازید و ببینید چه دارد رخ می دهد ؟ بله ، برجام آخر دنیا نیست !

ببینید ما که صدور آرمانهایمان در لبنان و بحرین معادلات سیاسی را بر هم زده و عظمت و اقتدار انقلابمان در قلب آمریکا و اروپا تجلی یافته خودمان در چه وضعی هستیم ؟ بله برای ما برجام آخر دنیا نیست !

آخر دنیا روزی است که ما ارزش ها و شعارهایمان را فراموش کنیم و رفتارمان بشود همان رفتاری که سران طاغوت داشتند و مردم بر علیه آن رفتارها و شیوه ها قیام کردند.

آخر دنیا یعنی آمار وحشتناک حدود ده درصد تن فروشی زنان روسپی به اجبار شوهر ! و حدود پانزده درصد به اجبار پدر ! خودکشی پسری یازده ساله ، یک مورد طلاق از هر ٢.٨ ازدواج در تهران ، رسیدن میانگین سن فحشا به سیزده سال و... آخر دنیا قبل از نمای دیش های ماهواره روی سقف خانه ها و وضع حجاب خانم ها ، آمار روزافزون پرونده های قضایی ، افتضاح اختلاس ها و سوء استفاده های اقتصادی ،وضعیت اسفبار اعتیاد است.

اینها همه یعنی آمریکا کار خودش را کرده است ، حالا هدف برجام محقق بشود یا نشود چه فرقی در اصل ماجرا می کند ؟ می گویید من بصیرت ندارم و تحلیل سیاسی نمی دانم و حرفهای آب و تاب دار از جنس سخن روز نشریات سیاسی اصولگرا نمی نویسم ؟ بله ، بگذار چنین باشد ... اما من بی بصیرت دارم وسط این خیابان ها زندگی می کنم و صدای خطرناک سقوط بهمنی را می شنوم که دیر یا زود همه مان را زیر خود خواهد گرفت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش اینستاگرامی روحانی معروف در مورد برجام و آخر دنیا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X