ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش اینستاگرامی روحانی معروف در مورد برجام و آخر دنیا

واکنش اینستاگرامی روحانی معروف در مورد برجام و آخر دنیا

شفاف/ حجت الاسلام زائری در اینستاگرام خود درباره برجام و وضعیت امروز جامعه ایرانی نوشت: بدترین چیزی که از طریق شکست ما در برجام ممکن است حاصل شود تصور کنید ! هر چه باشد ما الآن داریم به بدترش مبتلا می شویم و حواسمان نیست ! فوق فوقش آمریکا لشکر کشی می کند و ایران را به اشغال درمی آورد ؟ الآن نگاهی به دور و بر خودتان بیاندازید و ببینید چه دارد رخ می دهد ؟ بله ، برجام آخر دنیا نیست !

ببینید ما که صدور آرمانهایمان در لبنان و بحرین معادلات سیاسی را بر هم زده و عظمت و اقتدار انقلابمان در قلب آمریکا و اروپا تجلی یافته خودمان در چه وضعی هستیم ؟ بله برای ما برجام آخر دنیا نیست !

آخر دنیا روزی است که ما ارزش ها و شعارهایمان را فراموش کنیم و رفتارمان بشود همان رفتاری که سران طاغوت داشتند و مردم بر علیه آن رفتارها و شیوه ها قیام کردند.

آخر دنیا یعنی آمار وحشتناک حدود ده درصد تن فروشی زنان روسپی به اجبار شوهر ! و حدود پانزده درصد به اجبار پدر ! خودکشی پسری یازده ساله ، یک مورد طلاق از هر ٢.٨ ازدواج در تهران ، رسیدن میانگین سن فحشا به سیزده سال و... آخر دنیا قبل از نمای دیش های ماهواره روی سقف خانه ها و وضع حجاب خانم ها ، آمار روزافزون پرونده های قضایی ، افتضاح اختلاس ها و سوء استفاده های اقتصادی ،وضعیت اسفبار اعتیاد است.

اینها همه یعنی آمریکا کار خودش را کرده است ، حالا هدف برجام محقق بشود یا نشود چه فرقی در اصل ماجرا می کند ؟ می گویید من بصیرت ندارم و تحلیل سیاسی نمی دانم و حرفهای آب و تاب دار از جنس سخن روز نشریات سیاسی اصولگرا نمی نویسم ؟ بله ، بگذار چنین باشد ... اما من بی بصیرت دارم وسط این خیابان ها زندگی می کنم و صدای خطرناک سقوط بهمنی را می شنوم که دیر یا زود همه مان را زیر خود خواهد گرفت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X