ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طلب قطعه‌سازان از خودروسازان بالای ۵ هزار میلیارد تومان شد

طلب قطعه‌سازان از خودروسازان بالای ۵ هزار میلیارد تومان شد

تسنیم/ دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان گفت: هم اکنون مطالبات قطعه سازان از شرکت‌های خودروساز به بیش از ۵ هزار میلیارد تومان رسیده است، این در حالی است که باید سهم قطعه سازان از وجوه وصول شده شرکت های خودروساز بالای ۷۰ درصد باشد.

آرش محبی نژاد ، با اشاره به اینکه در حال حاضر فقط بخش اندکی از مطالبات قطعه سازان از شرکت‌های خودروساز پرداخت شده است، اظهار داشت: قطعه سازان از یکی از شرکت‌های خودروساز بالای 12 ماه پول طلب دارند و حتی ارزش افزوده قطعات خود را از سال 92 تاکنون دریافت نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه یکی از شرکت‌های خودروساز بزرگ کشور اقدام مؤثری را برای پرداخت بدهی قطعه سازان انجام نداده است، افزود: اما سایر شرکت‌ها تا حدودی بخشی از بدهی قطعه سازان را پرداخت کرده‌اند. این در حالی است که باید سهم قطعه سازان از وجوه وصول شده شرکت های خودروساز بالای 70 درصد باشد.
این قطعه ساز اضافه کرد: هم اکنون مطالبات قطعه سازان از شرکت‌های خودروساز به بیش از 5 هزار میلیارد تومان رسیده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده