ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لزوم تجاری‌سازی و پرورش شرکتها‌ی دانش‌بنیان

لزوم تجاری‌سازی و پرورش شرکتها‌ی دانش‌بنیان

باشگاه خبرنگاران/ موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان اظهار کرد: بنیاد ملی نخبگان وظیفه شناسایی استعدادها، هدایت در مسیر صحیح و حمایت مادی و معنوی از آن‌هاست، از این رو بر روند تجاری‌سازی و پرورش شرکت‌های دانش‌بنیان باید تأکید کرد.

وی در ادامه تأکید کرد: بنیاد ملی نخبگان باید سیاست تجاری‌سازی دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان را از اولویت برنامه‌های خود قراردهد و بنیاد ملی با برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش ها مطابق با استانداردهای علمی و ملی توانسته‌اند دستاورد خوبی در این زمینه به دست بیاورد.

موسوی تصریح کرد: هرساله بودجه بنیاد نخبگان استان افزایش می یابد و اگر ظرفیت و پتانسیل دانش‌پژوه و مخترع در سطح بالایی قرار گیرد، معاونت علمی، با آغوشی باز و برنامه‌ریزی مناسب از این نخبگان استقبال می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان با اشاره به پرورش نخبگان و حمایت از آن‌ها خاطرنشان کرد: اگر استانی در زمینه پرورش نخبگان و حمایت از آن‌ها عملکرد خوبی داشته باشد ما در جهت افزایش حمایت‌های مالی و معنوی به آن‌ها کمک می‌کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده