لزوم تجاری‌سازی و پرورش شرکتها‌ی دانش‌بنیان

لزوم تجاری‌سازی و پرورش شرکتها‌ی دانش‌بنیان

باشگاه خبرنگاران/ موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان اظهار کرد: بنیاد ملی نخبگان وظیفه شناسایی استعدادها، هدایت در مسیر صحیح و حمایت مادی و معنوی از آن‌هاست، از این رو بر روند تجاری‌سازی و پرورش شرکت‌های دانش‌بنیان باید تأکید کرد.

وی در ادامه تأکید کرد: بنیاد ملی نخبگان باید سیاست تجاری‌سازی دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان را از اولویت برنامه‌های خود قراردهد و بنیاد ملی با برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش ها مطابق با استانداردهای علمی و ملی توانسته‌اند دستاورد خوبی در این زمینه به دست بیاورد.

موسوی تصریح کرد: هرساله بودجه بنیاد نخبگان استان افزایش می یابد و اگر ظرفیت و پتانسیل دانش‌پژوه و مخترع در سطح بالایی قرار گیرد، معاونت علمی، با آغوشی باز و برنامه‌ریزی مناسب از این نخبگان استقبال می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان با اشاره به پرورش نخبگان و حمایت از آن‌ها خاطرنشان کرد: اگر استانی در زمینه پرورش نخبگان و حمایت از آن‌ها عملکرد خوبی داشته باشد ما در جهت افزایش حمایت‌های مالی و معنوی به آن‌ها کمک می‌کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لزوم تجاری‌سازی و پرورش شرکتها‌ی دانش‌بنیان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X