ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تماشاگران شهرداری گرگان تا اطلاع ثانوی از حضور در سالن محروم شدند

تماشاگران شهرداری گرگان تا اطلاع ثانوی از حضور در سالن محروم شدند

فارس/ کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال تیم شهرداری گرگان را به دلیل اتفاقات بازی با پتروشیمی تا اطلاع ثانوی از حضور تماشاگرانش در سالن محروم کرد.
کمیته انضباطی فدراسیون در رابطه با اتفاقات بازی شهرداری گرگان و پتروشیمی بندر امام که با سنگ پرانی و حواشی بسیار از سوی تماشاگران تیم میزبان یعنی شهرداری گرگان همراه بود، روز گذشته تشکیل جلسه داد.
اعضای کمیته انضباطی با توجه به مستندات نماینده و ناظر فدراسیون حاضر در این بازی و همچنین تیم داوری رای زیر به صورت موقت صادر کرد:
تیم شهرداری گرگان تا اطلاع ثانوی از حضور تماشاگران خود چه به عنوان میزبان در گرگان و چه به عنوان مهمان در بازی‌های خارج از خانه محروم شد.
همچنین آرمان زنگنه و ادگار سوسا بازیکن خارجی تیم پتروشیمی بندر امام و همچنین حسن طیبی سرپرست تیم شهرداری گرگان برای ادای توضیحات بیشتر به جلسه بعدی کمیته انضباطی فراخوانده شدند که این جلسه روز سه شنبه ششم بهمن در محل فدراسیون تشکیل خواهد شد.
حکم و رای نهایی پس از تشکیل جلسه روز سه شنبه و استماع صحبت‌های طرفین و بررسی مستندات بیشتر صادر خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده