ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

موافق اخراج کرار هستم

موافق اخراج کرار هستم

خبرآنلاین/ سرپرست تیم استقلال می گوید کرار تا پس از اعلام رای کمیته انضباطی باشگاه استقلال اجازه حضور در تمرینات و مسابقات این تیم را ندارد.
منصور پورحیدری درباره مشکلات پیش آمده برای کرار جاسم گفت: در اردو یک هفته ای استقلال تمامی بازیکنان این تیم در هتل محل اقامت تیم حضور داشتند زیرا نیاز بود تا تا بازیکنان از نظر تمرین، استراحت و تغذیه تحت مراقبت باشند و کرار جاسم نیز از این موضوع استثنا نیست. این بازیکن شب گذشته عنوان کرد که همسرش تنها است و باید به منزل برود که البته این موضوع برای تمامی بازیکنان متاهل استقلال که تعداد آنها نیز کم نیست صدق می کند و آقای مظلومی اجازه ترک اردو را به ایشان نداد اما او اردو را ترک کرد.
وی ادامه داد: کرار صبح امروز زمانی که آقای مجیدی به عنوان مسئول بازیکنان از او درباره دلیل غیبتش سوال می کند جواب درستی به ایشان و دیگر اعضای تیم نمی دهند و به دروغ می گوید که برای فیزیوتراپی محل اردو را ترک کرده است. این بازیکن با صدای بلند و لحنی ناشایست با اعضای تیم صحبت کردند که باشگاه استقلال این موضوع را به هیچ وجه قبول نمی کند. پس از این موضوع من و آقای مظلومی به اردوی استقلال آمدیم و ایشان را در اختیار کمیته انضباطی قرار دادیم. او دیگر تا مشخص شدن وضعیتش اجازه حضور در تمرینات و مسابقه های استقلال را ندارد.
سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که چه انتظاری از کمیته انضباطی در این موضوع دارند، اظهار کرد: من از این آقایان درخواست می کنم که تصمیمی جدی در این زمینه بگیرند. کمبود برای همه بازیکنان ما به ویژه بازیکنان خارجی وجود دارد اما این نوع عکس العمل چیزی است که ما نمی پذیریم. متاسفانه این اتفاقات در گذشته نیز رخ داده است و باید در این نوبت برخوردی جدی با این بازیکن صورت گیرد.
پورحیدری در پایان با اعلام اینکه آیا کرار به طور قعطی از تیم استقلال اخراج شده است، گفت: من به عنوان سرپرست تیم استقلال با اخراج این بازیکن موافق هستم اما شخص تصمیم گیرنده در این موضوع آقای مظلومی هستند و ایشان به عنوان مسئول فنی تیم بعد از رای کمیته انضباطی درباره او نظر خواهند داد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده