ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ثبت نام بیش از 54 هزار متقاضی تاکنون در آرم طرح ترافیک

ثبت نام بیش از 54 هزار متقاضی تاکنون در آرم طرح ترافیک

میزان/ مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران از ثبت نام بیش از 56 هزار متقاضی برای دریافت آرم طرح ترافیک سال 95 خبر داد و گفت: اسامی واجدین شرایط دریافت آرم طرح ترافیک 2 هفته پس از اتمام زمان ثبت نام اعلام می شود.

مصطفی قنبرنژاد با تاکید بر اینکه تمامی افراد حقیقی ، حقوقی ، جانبازان ، بیماران خاص و خبرنگاران باید در مهلت اعلام شده ( 14 دی ماه – 5 بهمن ماه ) نسبت به ثبت نام اینترنتی در سامانه شهرداری تهران اقدام کنند، گفت: دو هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام ، اسامی واجدین شرایط دریافت آرم روی سایت شهرداری تهران اعلام می شود و متقاضیان از طریق کد رهگیری و کدپستی که دارند می توانند از نتایج مطلع شوند .

وی با تاکید بر اینکه تمامی خبرنگاران نیز باید در این مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام کنند، تصریح کرد: به زودی مکاتبات دریافت این آرم با ارگان ها٬ سازمان ها و بخش های سهمیه بگیرانجام می شود و آنها نیز برابر روال قبلی باید اسامی افراد واجد شرایط را طبق سهمیه به سازمان ترافیک اعلام کنند .

وی در خصوص نرخ آرم های طرح ترافیک سال آینده گفت: لایحه مربوطه تدوین شده وبه شورای شهر تهران ارایه شده است .

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک درخصوص سهمیه آرم طرح ترافیک خبرنگاران گفت: آرم طرح ترافیک کلیه مجلات وخبرنگاران آنها برابر توافق صورت گرفته امسال توسط وزارت ارشاد تحویل شده و تمامی این بخش ها باید از طریق وزارت ارشاد اقدام کنند.

قنبرنژاد تصریح کرد: سایر خبرنگاران اعم از روزنامه ها٬خبرگزاری ها٬ سایت ها و خبرنگاران آزاد نیز برابر سال های گذشته از طریق سهمیه اعلامی به مدیران عامل یا مسئول آنها می توانند آرم طرح ترافیک بگیرند اما خبرنگارانی که به هردلیلی موفق به دریافت آرم طرح ترافیک نمی شوند در فرصتی که متعاقبا اعلام می شود باید به مرکز ارتباطات شهرداری تهران مراجعه کنند.

وی ارزیابی امتیاز کسب شده از سوی متقاضیان را بر اساس 15 معیار پیش بینی شده در نظام امتیازدهی خبر داد و اظهار کرد: مجموع امتیازات کسب شده به عنوان معیار نهایی انتخاب افراد واجد شرایط دریافت مجوز طرح ترافیک بوده است .

قنبرنژاد با تاکید بر اینکه مبنای امتیاز افراد واجد شرایط دریافت آرم ترافیک را پاسخ هایی عنوان کرد که خود شهروندان هنگام ثبت نام از طریق ورود اطلاعات به سیستم اظهار کرده اند٬ افزود: بر اساس اعتمادی که به شهروندان داریم٬ اصل کار خودرا بر اساس خوداظهاری متقاضیان قرار داده ایم. بر این اساس ممکن است اطلاعات اعلام شده از سوی شهروندانی که واجد شرایط اعلام می شوند با اسناد و مدارک آن ها مطابقت نداشته باشد که در این صورت از صدرو آرم طرح ترافیک برای این گروه از افراد که اطلاعات اعلام شده ازسوی آنها با مستندات ارائه شده از سوی ایشان مغایرت دارد٬ معذور خواهیم بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده