ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاون حقوقی باشگاه استقلال: توجیهات کرار برای ترک اردو بهانه است

معاون حقوقی باشگاه استقلال: توجیهات کرار برای ترک اردو بهانه است

تسنیم/ معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: توجیه کرار برای ترک اردو بهانه است و ما طبق گزارش کادر فنی به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد.
محسن بزرگی در خصوص ترک اردوی استقلال توسط جاسم کرار و درگیری وی با فرزاد مجیدی لپعلز داشت: متأسفانه کرار به چنین رفتارهایی عادت دارد. من شناخت خوبی از زوایای شخصیتی و اخلاقی کرار دارم و در واقع می‌شود گفت که کارشناس در مسائل کرار هستم. فصل گذشته مسائل حاشیه‌ای استقلال چه در باشگاه استقلال و چه در فدراسیون فوتبال انرژی زیادی از من گرفت، بنابراین مخالف ادامه همکاری با کرار بودم اما نظر مظلومی ادامه همکاری بود و ما هم به تصمیم او به عنوان سرمربی تیم احترام گذاشتیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارید اگر در گذشته کمیته انضباطی باشگاه استقلال یا کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال با وی برخورد قاطع‌تری داشت، دیگر شاهد وضع امروز نبودیم؟ گفت: در گذشته ما طبق قانون و آیین نامه انضباطی باشگاه با وی برخورد کرده‌ایم و این بار هم همین کار را می‌کنیم اما با این تفاوت که قطعا سوابق تخلفات او را در صدور رای در نظر خواهیم گرفت.
معاون حقوقی باشگاه استقلال تصریح کرد: هنوز گزارشی در این خصوص به دستم نرسیده و من مطالب را کم و بیش از این طرف و آن طرف شنیده‌ام. ما این موضوع را از دو دیدگاه بررسی خواهیم کرد؛ اول ترک اردو توسط کرار است که تخلف بزرگی محسوب می‌شود. ضمن اینکه وی در گذشته یک بار هم سابقه ترک اردو را داشته است. موضوع دوم نیز درگیری او با فرزاد مجیدی است که باید ببینیم در چه حدی بوده است.
بزرگی در خصوص اظهار نظر اخیر کرار که گفته «زن و بچه من ایرانی نیستند، زبان فارسی بلد نیستند و جایی را هم در تهران نمی شناسند که من بتوانم آنها را رها کنم و به اردوی استقلال بروم و باشگاه هم هنوز نتوانسته خانه‌ای برای من فراهم کند و برای ترک اردو با مجیدی هماهنگ کردم» عنوان کرد: این توجیه کرار بهانه‌ای بیش نیست. ضمن اینکه قطعاً اظهارات مجیدی را نیز خواهیم شنید. البته در این خصوص ما اصل رسیدگی را بر مبنای گزارش کادر فنی خواهیم گذاشت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده