ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آقایان بهترین فرصت را برای نابود کردن استقلال به دست آوردند

آقایان بهترین فرصت را برای نابود کردن استقلال به دست آوردند

کاپ/ مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: اگر حسن روشن بدترین انتقادها را انجام دهد دلش می سوزد اما دوستانی هستند که خود را به آب و آتش می زنند تا خود را به استقلال بچسبانند.
حسن روشن درباره حضورش در سمت آکادمی باشگاه استقلال اظهار داشت:برای آکادمی باید برنامه ای را چید که بتوان به استقلال و فوتبال ایران کمک کرد. می خواهیم الگویی را پیش بگیریم که در اروپا انجام می دهند. چرا نباید بازیکن استقلال از تیم های پایه خودش بالا بیاید. چرا نباید استقلال بازیکن سازی کند. به قول معروف بازیکن استقلال باید بچه استقلال باشد. وحید طالب لو، امیرحسین صادقی، پیروز قربانی، اینها از استقلال رفتند شاید بدترین اتفاقات برایشان انجام شد اما کوچکترین حرفی را بر علیه استقلال انجام ندادند چرا که بچه استقلال بودند و هستند.
وی ادامه داد:کردنوری به عنوان عضو هیات مدیره در آکادمی کمک می کنند.عباس رضوی نیز دوست و رفیق من هستند و قطعا از تجربیات گرانبهای ایشان به بهترین شکل ممکن استفاده خواهیم کرد. ما یک کار گروهی می خواهیم انجام دهیم و دنبال این هستیم به استقلال کمک کنیم. من هیچ وقت دنبال منافع شخصی خودم نبودم و نخواهم بود. می توانید از افشارزاده یک کلام درباره مسائل مالی حرف نزدم. گفتم شما هر چقدر خواستید برای پایه ها هزینه کنید اگر پولی ماند بین خودمان تقسیم میکنیم. هدف اول ما این است که به مربیان و بازیکنان پایه پول بدهیم. مربیان باید تامین باشند. آکادمی دیگ جوشان استقلال است.
مدیر آکادمی آبی ها خاطرنشان کرد: هرکس که بتواند کمک کند دستش را می فشاریم و کمک خواهیم گرفت. دوشنبه آینده جلسه نهایی را خواهیم داشت تا استارت کار را بزنیم.
وی درباره انتخاب پرویز مظلومی به عنوان سرمربی استقلال در آغاز فصل بیان داشت:در ابتدای فصل افشارزاده به بنده، منصور پورحیدری، عباس کردنوری و علی جباری این ماموریت را داد که مربی استقلال را انتخاب کنیم. اگرچه گزینه های مختلفی وجود داشتند اما در نهایت این جمع بندی حاصل شد که پرویز مظلومی هدایت استقلال را بر عهده بگیرد. افشارزاده کار قانونی و صد البته احترام به کمیته ای را که تشکیل داده بود انجام دادند و گزینه موردنظر را به عنوان سرمربی استقلال انتخاب کردند. شاید اگر فرد دیگری را نیز معرفی می کردیم او نیز حکم می گرفت. پس با این حساب افشارزاده کاری را انجام داد که قبلی ها انجام نمی دادند. او خودش مربی نیاورد. برخی ها بودند خودشان می آوردند و اخراج می کردند. با این حساب نباید کوچکترین انتقادی متوجه وی باشد.
پیشکسوت استقلال در ادامه گفت و گو با کاپ افزود: استقلال دربی را باخت. خود من انتقاد کردم. در این که استقلال ضعیف بازی کرد هیچ شکی نیست اما اگر حسن روشن انتقادی انجام می دهد دلش می سوزد. دنبال منافعی نیست اما متاسفانه برخی ها که دست شان از استقلال کوتاه و منافع شان از استقلال قطع شده است حالا بهترین فرصت را گیر آوردند تا علیه استقلال سمپاشی کنند و باشگاه را نابود کنند. آقایانی که بنر می آورید شما همان هایی هستید که دست تان برای مردم رو شده است و احتیاجی به معرفی تان نیست. همه شما را خوب می شناسند. چرا استقلال 25 هفته صدرنشین بود این کارها را نمی کردید. دیگر خط دادن، بنر فرستادن و این کارها قدیمی شده است. یک بازی تمام شد و حالا استقلال باید به فکر آینده باشد. استقلال پارسال رفت و برگشت دربی را باخت، جام حذفی را از دست داد، در لیگ ششم شد، فصل قبل تر پنجم شد اما از این اتفاقات خبری نبود. باز هم تکرار می کنم اگر حسن روشن بدترین انتقادها را انجام دهد دلش می سوزد اما دوستانی هستند که خود را به آب و آتش می زنند تا خود را به استقلال بچسبانند.
روشن خاطرنشان کرد: افشارزاده تا این جای فصل بیش از 50 درصد قرارداد بازیکنان و مربیان را پرداخت کرده است. بیش از دو میلیارد و نیم بدهی های بازیکنان خارجی قبلی استقلال را داده است و این در گذشته کمتر رخ داده بود. او به عنوان مدیر تمام وظایف خود را به نحو احسن انجام داده است. بنده هر وقت ایشان را دیده ام دنبال رسیدگی به امور و پرداخت به مسائل بوده است. همین امروز به همراه آقای توفیقی که او نیز برای استقلال زحمات زیادی می کشد دنبال پرداخت طلب توزی بودند. نه اینکه افشارزاده بنده را به عنوان مدیر آکادمی انتخاب کرده است اما وی کارهایی را که بر عهده اش بود انجام داد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X