ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مورد عجیب ستاره بازی گوام تساوی سردار و علی دایی!

مورد عجیب ستاره بازی گوام/ تساوی سردار و علی دایی!

ورزش 3/ آزمون یازدهمین بازی خود برای تیم ملی را انجام داد و مثل علی دایی نتیجه ای کاملا مشابه با کارنامه او را به دست آورد؛ 11 بازی و 7 گل.
آزمون در حالی کارنامه اش با علی دایی برابر شد که در حالت برابر 4 سال از او کوچکتر بوده است.
دایی گل هفتم را در 24 و سردار آزمون در 20 سالگی به ثمر رساندند. دایی برابر ترکمنستان، تایوان(2 بازی)، سوریه(2 بازی)، عمان (2 بازی)، کره جنوبی، ژاپن، عراق و کره شمالی که 11 بازی اولش بودند 7 گل به تایوان (یک گل بازی اول)، تایونا (2 گل در بازی دوم)، ژاپن(یک گل)، عراق(یک گل) و کره شمالی (2 گل) زد و سردار هم 7 گل علی خود را به کره جنوبی، عراق (2 بار در 2بازی)، قطر، ترکمنستان و گوام (2 گل) به ثمر رساندند.
گل های شماره 6 و شماره 7 فوتبال ملی این 2 مرد در بازی شماره 11 به ثمر رسید. حریف دایی در ثبت گل های ملی شماره 6 و 7 کره شمالی و حریف سردار آزمون در این عرصه گوام بود. نکته مهم در این عرصه این است که سردار آزمون می تواند با اتخاذ یک زندگی ورزشی سالم آمار فوق العاده ای در تیم ملی پیدا کند.
او که در مدت زمانی کوتاه، حدود یک سال به 11 بازی و 7 گل ملی رسیده است، اگر تا 24 سالگی همین روند را ادامه دهد، تا سن 24 سالگی یعنی سن شروع علی دایی در تیم ملی می تواند حدود 50 بازی ملی و حدود 30 گل ملی داشته باشد و اگر منطبق بر سن و سال دایی یعنی تا 35 و 36 سالگی بازی کرده و منطبق بر او، گل بزند که البته هم تعداد بازی دایی و هم گل هایش بسیار سخت و دور از دسترس است، معهذا اگر او بتواند با آمار دایی، به برابر می رسد می تواند به نزدیک 200 بازی ملی برسد و شاید حتی بیش از 70 گل ملی بزند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X