ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بدون موضوع خراسان شاید اینجا ایران اسلامی نیست!

بدون موضوع خراسان/ شاید اینجا ایران اسلامی نیست!

خراسان/ اینجا اروپا یا آمریکا نیست، اینجا ایران است با مردمی مسلمان و حکومتی اسلامی. اما فکر می کنم سازمان هواپیمایی و برخی شرکت‌های هواپیمایی فکر می کنند اینجا اروپا یا مثلا ونزوئلا است، چون به لطف آنها نماز قریب به اتفاق مسافران پرواز 4099 هواپیمایی زاگرس، مورخ چهارشنبه 30 دی، از تهران به مقصد مشهد قضا شد؛ چرا که ساعت پرواز 5 صبح بود و بعد از اقدامات لازم ساعت 5:27 هواپیما پرواز کرد و ساعت 6:40 هم در فرودگاه مشهد به زمین نشست. روال پیاده شدن مسافران و ورود به سالن هم تا 6:50 زمان برد.
اذان در تهران ساعت 5:42 است و نماز در مشهد حدود6:40 قضا می شود، لذا به لطف برنامه ریزی! پرواز مذکور، در این زمان نه می شد نماز را در تهران خواند و نه در مشهد! فقط اگر حواست جمع باشد و از قبل برنامه ریزی کرده باشی و حکم های شرعی اش را هم بدانی می توانی در پرواز بخوانی؛ مثل پروازهای خارجی.
البته من تا حالا فقط یکبار صبح زود از تهران به مشهد پرواز داشتم اما مشخص بود که این، برنامه روزانه شرکت هواپیمایی زاگرس است که در آن ساعت نه فقط به مشهد بلکه به بسیاری از نقاط کشور پرواز دارد. نمی دانم روزانه نماز چند صد یا چند هزار نفر در مملکت اسلامی ایران به دلیل این نوع برنامه ریزی قضا می شود. وقتی در پرواز اعتراض یک روحانی را به این موضوع دیدم که دارد با خلبان صحبت می کند، یاد دستور رهبری درباره تاکید به رعایت وقت های نماز در برنامه حرکت قطارها و پروازها افتادم. موضوعی که علی القاعده باید در قطارها و پروازهای ایران رعایت شود اما... فکر کردم نکند که اینجا ایران اسلامی نیست!
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده